Přejít na výpis diskuzí

Tereza Najdekrová

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terince

    Terezka je skvělá a v superstar jsem si myslela že bude nejlepší............ *4*
    Velmi se mi líbila její samotářka.......
    Mám Tě moc ráda Terko *14* *14* *4*
  • SUPER TEREZKA

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBILA SES MI V SUPERSTAR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A ÚSPĚCHY VE ZPÍVÁNÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
    • Re: SUPER TEREZKA

      Terezka je skvělá a nechápu jak mohla vypadnout ze SuperStar tak brzo!!!! Ale určitě si to nezasloužila! Terezka se ale neztratí!!! Je to človíček s velkým láskyplným srdíčem!!! Jsi skvělááááááá !!!!! *14* *14*
  • Suprová holčina

    Terezka je ta nejsuprovější holka na světě!!!!Je fakt skvělá!!!Krásně zpívá a je děsně hodňoučká a milá!Sama jsem se o tom přesvědčila na vlastní kůži!!!! *14*
  • písnička na youtube

    prosím,měl by někdo z vás možnost dát na youtube.com video z vánočního koncertu Superstar,kde zpívala Terezka pisničku Promise me?Moc jí to na tom videu slušelo a písnička jí seděla a nemůžu ji nikde na youtube najit:-(Děkuji moc předem. *3*
  • Ja nevim, jestli Tereza tyhlety prispevky cte. Vcera jsem byla nemile prekvapena, ze vypadla ze souteze Superastar, zpivala skvele, je moc hezka, mila, byla to moje favoritka. Ale co se divim, ja jsem nehlasovala, myslela jsem si ze to neni nutny, bylo mne celkem fuk ze "vypadne" Roman Lasota.A takovych nas bylo vic, tak to je. Kdybych byvala vedela, ze Tereza ty hlasy potrebuje, klidne bych ji SMS za par stovek poslala...Je to tedy i mou vinou ze vypadla favoritka, Csakova ji samozrejme uskodila. Ted bez Terezy uz me ta soutez nebavi, nema smysl.... Ahoj
  • Omyl

    Tereza se nenarodila 21.1., nýbrž 14.2.
  • Jsi skvělá, Teri

    Máme tě mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooc rádi, a že jsi se nestala třetí českou superstar si nic nedělej, sice se mi to lehko řekne, ale pro nás jsi super hvězda už tedka.... *1* *1* *1* *1* *14*
  • Dopis

    Terko hedně jsem ti fandila i Báře tak si stoho nic nedělaj!!!Tvoje faninka Anička *9* *3*
  • ??

    to jsou informace..tak kdy se narodila..14.2.86, nebo 21.1.86?? vi to nekdo?? *9*
    • Re: ??

      narodila se 14.2.1986 *3*
  • mela si byt 2!!!

    Fakt vsichni krome Zbndi byli hnus....jeste mozna Martas a Barca.....ty ses u me proste druha a hotovo!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit