Přejít na výpis diskuzí

Tereza Zimová

OSOBNOST 21.10.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lidicky

    čau lidi to sem já tereza zimová...Kdyz sem si precetla co tady pisete byla sem zdesena já myslela ze kdyz si to tu zalozim nebudu toho litovat.Svuj nazor má kazdý právo ríct ale aby mi tady nekdo daval nemravne navrhy tak to je už teda moc!nechte mě být a jestli se vám na mě něco nelíbí tak sem nechodte ale ty prasarny si odpustte.Jo a taky musim poděkovat lucce že se mě zastala má naprostou pravdu a taky ji děkuji co o me rekla vazim si toho.TAk cau mejte se líp než ted já:-(
    • Re: lidicky

      Ahoj. Nechci tě nijak poučovat*13* . Ale myslet si, že lidi jsou hodný a budou tady jen pochvalovat a psát klady, tak to jsi trošku naivní*3* .. Lidi jsou zlí a závistiví*5* .. Jen se podívej na kterýkoliv článek či celebritu na super.cz a budeš mít jasno. To je riziko showbusinessu.. A hlavně můžeš být ráda, že tě tu nikdo nák hrozně nepomlouvá.
      • Re: Re: lidicky

        *8*
  • lucka

    VY *13*jste fakt debilové*10* to co tady pisete si strcte nekam ..To ze se ozrala na lyzaku na tom je neco spatnyho??nerikejte zeste se nikdo nikdy neozral...a ty prasarny co tady nabozite stim si bezte na e55...kreteni !!Terezka je moc hezká a atraktivní modelka..stejne jako sarah lilian fisherova.. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit