Přejít na výpis diskuzí

Tereza Kručinská

OSOBNOST 14.2.2015 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Terezo,budu uprimny a strucny,doufam ze to nevadi,jsi velice sympaticka zena a rad bych se s tebou osobne seznamil,jmenuju se Viktor,ale rikaji mi GO...na tyhle strance jsem poprvy takze nevim asi mi muzes odepsat sem...tesim se

  • Paní Terezo, dobrý den.

    Dnes 26.7. jsem si už poručil a dokázal projít registrací ( v osmašede už to nejde tak snadno😐).

     A to proto, že Vám chci !!! říct že: všechny možné varianty Vaší vizáže jsou hezké. Ale ta dnešní-

    červená halenka s nabr. rukávy,účes a makeup a zvláště oči-to je absolutní harmonie. Váš výraz

    dnes to je na velkou poklonu Vašeho/Vaší imagemakera. A ještě si neodpustím říct, máte moc hezký

    projev a hlas - ten žeru (promiňte😉 a přiměřenost k informaci, kterou sdělujete zvláště.

    Rád Vás vidím. Děláte ten dej příjemnějším.  Přeji hodně úspěchů a hodně štěstí v životě. 

  • jste milá a krásná, držím vám palce a moc Vám fandíme.
  • Prosím Vás ,o Vašixg jvakutáxh opeodesuinálních nechcu osátmale vadáí mě Vaše mluva,Mele te to jao řezník do samlámu.Trochu zvolněte apracujte s hlasem a pči končení věty padněte hlasem: Takové hlasové podávání zprác by byo ještě učinějěí a líbuvější.Zkuste toprosím.Nbeudte jako ta zahrinobská v počasí,kteráto nameletak rychle že šlověk neví jak skutečně bude.!!!! *14*
    • Mag.ore, nauč se psát...

  • Terezko Vase moderovani je velmi profesionalni a jsem rad, ze CT umi vybirat sve moderatory na vysoke urovni. Budte stale tak skvela a budte ve sve profesi stale sva.
  • Terezko, jste půvabná a sympatická moderátorka.
  • Velmi solidně působící, navíc půvabná mladá žena. Nemá potřebu se po každém
    odmluveném šotu přiblble usmívat, mluví bezchybnou češtinou, jen tak dál Teri.
  • Velmi nepřijemná dívenka, když je na obrazovce, tak se děti utíkají schovat pod postýlku.
  • Velmi pohledná a inteligentní žena. Fandím jí.
  • Je to zoufalá ženská a na obrazovku věru nepatří
    • Určite na obrazovku patrí. Je inteligentná, na rozhovory vždy perfektne pripravená, na odpovede reaguje vecne správne a pohotovo. Nie je afektovaná, naviac je aj krásna.
    • Má nepříjemný mečivý a štěkavý hlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit