Přejít na výpis diskuzí

Tereza Hodanová

OSOBNOST 3.2.2015 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuctová holka, takovejch jako je ona potkam denně x
    • Mezi youtuberkama na plne care v krase vitezi,ty kecko
    • Tuctová určite nieje mne stačilo jedno video a ostal som očarený.. úprimne napísané :)
  • *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* super si
  • na to že ji je 15 let tak je dost úspěšná a fajn jo je trošku rozmazlenější ale může si to dovolit tak nezáviďme a přejme jí to *3*
    • já jí to nepřeju
    • Může si to dovolit? Jak je to myšleno?? *6*
      Před rokem jsem její videa měla ráda, ale teď? Jsou naprosto o ničem, její tvorba je pořád jenom na úrovni kecacích videí, kde ospravedlňuje nedostatek času a svou velkou zaneprázdněnost.
      K čemu to je? Akorát bude mít x hejtů a x povzbudivých komentářů od fanoušků. A jako k čemu? Je moc zmanipulovaná, třeba jak všude cpala tu Rowentu...Samozřejmě pro peníze. Jo, člověk ?dospívá"
      Pak mi řekněte, proč bulváru a svým fanouškům cpe svůj osobní život a vztahy? Jestli je to kvůli tomu, že Piškula potřeboval být jako herec vidět, nebo to má jiné důvody než ten, že si neumí stanovit hranici soukromí.
      Ale zpět k tomu, na co jsem chtěla reagovat. Může si dovolit být namyšlená. Jedna (***) soška/trofej neznamená, že je něco víc. Je to jen ocenění práce a motivace k pokračování. A jestli si myslí, že lidsky (LIDSKY, EMOČNĚ) je lepší než ostatní... tak to nevím.
      Teď můžete říct, že nevím, jaká je opravdu... ale ve videích působí nesympaticky, namyšleně a už to není ta milá Teri, kterou jsem měla ráda. Tohle je jednoznačný posun k horšímu a to že si může dovolit každý týden utrácet za "nejkedky" a podobné hovadiny, které stejně ani nemá šanci vypotřebovat, neznamená, že je lepší. Amen.
      • Přesně má slova! Taky se mi nelíbí, jak se změnila. Neříkám, že na to nemá právo. Přece jen sláva člověka změní, ale prostě už to není ta stará Teri.
  • Ahoj Teri si opravdu super *5*
    • jak to můžeš napsat když smrdí???!!!!
  • lidi!! bože !!! osobnosti.cz je stránka,kde lidé tvoří profily známých osobností!!!!Pořád si myslíte že to jsou oni!!!!!!! pořád : ty jsi užásná,kdy bude nové video !!! no tak lidi mějte rozum a nechovejte se jako malá děcka pokud malá děcka nejste!!!!!
    • Ahoj Teri, jsi super, poslala jsem ti dopis! Přečetla sis ho?? Kdy bude video film vs. realita?
      • Nevíte adresu Teri
  • teri si super *3*
    • a ptal se někdo
  • Ptal se někdo na Váš názor se Zdendou jsme přátelé !
    • a ty máš být jako Teri???? Dobrý vtip :D
    • omg .. to si jako myslíš, že ti všichni věří, že jsi Teri Blitzen? :D to si každý může zadat do svého jména Tereza Hodanová ..
      • a ptal se někdo na tvůj názor *15*
      • chtěla bych vidět jak ty budeš Angelina Jolie *1* *1* *1* *1* *1*
        • No tak se hezky uklidníme, děcka, a neřešte kraviny.
          Avada Kedavra!
        • jenže ona to udělala schválně, že si zadala jméno Jolie .. :D omg..
          • Jenomže ty chytráku tak ať ji nenadává když je sama ****
  • teri channel *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Rozmazlená píča, která si ničeho neváží. Má svou šatnu, koupelnu,elektroniku od Applu a chtěla by toho ještě více.. Kdyby ji někdo poslal na stanový tábor bez elektřiny, tak teda nevím jak by to přežila bez sushi, bubble tea, bez žehličky na vlasy od Rowenty (ano už mi to taky leze krkem když to všude strká) a bez zásuvky. Holka by se měla vzpamatovat co nejdříve.
    Užívejte prázdnin. Čau :)
    • No jo.. Ta závist!! Taky můžu říct, že ty jsi jen ubohá žárlivá p**a, aniž bych tě znala!
      A ty si je taky užij! Čau.:)
    • Ubohá káča,která nemá nic a jenom uboze závidí,že má Apple elektroniku? Jo to jsi ty :) a že dalších milión lidí má Apple elektroniku,tak zrovna Teri Blitzen je píča,taky mam Apple elektroniku a co? :D nikdo to neřeší.. já za to nemůžu že ty asi jezdís na komunistický tábory bez elektřiny,ale prostě někdo už chce žít jinak..teda vlastně každý,každý chce cestovat..joo a myslíš si že si tu svojí žehličku od Rowenty jak ty řikáš platila sama,spolupracuje s Elite,takže si nemyslím že by jsi jí platila :D
      Jediný kdo by se tu měl vzpamatovat jsi ty :D...Nechci tu nikoho urážet,ani nikoho obhajovat,každopádně se na to zkus podívat z jiného pohledu :)
      rozhodně apple elektroinka nic není :)
      • Tak to mě pobavilo *1* *1* *1* *1* *1*
      • Myslím, že jsi nepochopila pointu příspěvku.
    • Moje slova :)
  • Teri je super a je moc milá, má uzasne propracovana videa a 200k si rozhodne zaslouží. Ke Zdendovi se podle me moc nehodi, ale zato s Martinem z kanálu Jmenuji se Martin jim to moc sluší! #TERTIN

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit