Přejít na výpis diskuzí

Tereza Hodanová

OSOBNOST 3.2.2015 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne tak! *16*
  • Nechápu, proč jsou všichni takový a píšou třeba: Chceme starou Teri! Teri se změnila! Ano, změnila, ale k dobrému. Musí jí to hrozně mrzet...
  • Nevím jestli se to zdá jen mně, ale nemyslíte, že se Teri snaží být už taková ta velká dospělačka? :D
  • teri je jak......neviem čo ona je celkom dobrá ale jžš beauty jak ko***
  • táhne jí z kotle jak mě z řiti
  • Teri je super
    • Teri mohla bych se zeptat kde bydlíš?
      • si spadla na hlavu?
  • a mohla by si pozdravit goga momu lucku expla jirku hoggyho dakujem
    • Teri si to nikdy nepřečte protože o tom neví.
  • Teri ja jsem si MYSLELA že maš priezvisko Blitzen inač som slovačka chcela by som ta videt na živo aj lucku GOGA TEBA HOGGYHO JIRKU MOMU EXPLA A TAK DALEJ
    AHOJ
    • asi moc chytra co? vždyt si to neprecte
  • Teri je dobrá youtuberka, ale bývala lepší. Její dřívější videa byly fakt TOP! Ty novější už jsou slabší. Chápu, že jí je 15 a že nemůže dávat každý den videa na YT a že potřebuje i volný čas pro sebe. *4* *3*
    • Ahoj teri natočíš chiarlie charlie chalenge :) (Vyvolávání duců) *2*
  • její videa stojej za prd, polovinu z toho stejně kopíruje od americkejch youtuberů (Bethany Mota, Zoella atd.) a jediný co má, tak je štěstí že se narodila v rodině, která je za vodou. To co dělá, dokáže každej blbec akorát že ne každej na to má peníze. A teď mi Blitzeners tu nezapomeňte napsat jaká jsem ***** a jak jí strašně závidim. *15*
    • Souhlas
    • Zoella je britka, ale jinak s tebou úplně souhlasím:D
    • souhlasím s tebou ona přece není žádná osobnost a jde na ní vidět že už jí to nebaví tolik jako dřív.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit