Přejít na výpis diskuzí

Teri Hatcher

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pes

    Ahooj :) nevíte co má za psa? Jako rasu?? ;-)
  • Nemyslí na fanoušky

    Teri je navenek třeba hodná,ale na fanoušky nemyslí.Přes poštu fotky nepodepisuje,je nymyšlená,ale dřív když nebyla slavná to jo.Teď už nic.
  • meredith12

    ww

    wsetko naj k narodeninkam mam ta velmo moc rada *14* *14* *14* *3* *3* *1* *1*
  • MacGyver

    Proti Teri nic nemám, ale Susan Mayerovou nemužu vystát ta je ŠÍLENÁ. No to je jedno, ale jak teď serfuju po internetu tak sem viděla úryvek z dílu MacGyvera a tam nejen že je dvakrát tak šílená, ale taky pěkná obluda. Pokud se vám to podaří najít koukněte se, fakt se pobavíte. ZARUČUJU
  • Petr

    i v třetí řadě seriálu dokázuje že je komediálně velmi talentovaná herečka a že si všechny ceny které již za tuto roli dostala zaslouží *4* *3* *4*
  • supr

    teri byla moje láska z dětství když hrála v Supermanovi! je to nádherná baba!a myslím že postavu ma dobrou;) *14*
  • Teri je hvězdná

    Taky jí mám rád nejvíce ze zoufalek také je ze všech hereček v seriálu největší hvězdou měl jsem jí rád už v supermanoví je velmí krásná *4*
  • nej

    Je nejlepší ze všech Zoufalých manželek. *3* *3* *3*
  • Spaiderman

    Miluju tu hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhooooo oooooooooooolllllllllllllllllllllll lllllllkkkkkkkkkkkkkkkkůůůůůů ůůůůůůůůůůůůůůůůů
  • Teri

    je dobrá!!!!přímo výborná *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit