Přejít na výpis diskuzí

Terry Pratchett

OSOBNOST 31.12.2006 1:59
7 příspěvků

Sir Terence David John „Terry“ Pratchett, OBE byl anglický spisovatel věnující se převážně žánru fantasy. Je známý především svou sérií knih Úžasná Zeměplocha. Do češtiny jeho dílo překládal Jan Kantůrek. Pratchett se narodil v Beaconsfieldu v anglickém hrabství Buckingham Davidovi a Eileen Pratchettovým. Své vzdělání připisuje High Wycombe Technical High School a Beaconsfieldské veřejné knihovně. Prvním vydaným dílem byla krátká povídka The Hades Business (Kšeft v Hádesu), uveřejněná v jeho školním časopise když mu bylo 13 a poté, v roce ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Božííí! Fakt nejlepší knihy co jsem kdy četla! *1* Mám všechny jeho knihy, četla jsem je několikrát a něco vám řeknu-Nebýt Terryho Pratchetta, měla bych totálně nudnej život!!!
  • Lucziana.N
    Všechny jeho knihy vydává nakladatelství Talpress.cz Já osobně mám všechny jeho knihy o Zeměploše a neznám lepší čtení *1*
  • :o)

úúúúžasnej spisovatel!!! Přečetla sem jen zlomek toho co napsal ale doporčuju každou z nich!!!
  • Zdarec!Jsem nadšená milovnice fantasy a ráda bych si přečetla něco od Terryho Pratchetta, ale nikdy jsem na našem trhu žádnou jeho knížku neviděla.Nechcete mi poradit?? *4*
    • To bude velmi těžké. Knihy sira Pratchetta lze u nás sehnat pouze prakticky v každém knihkupectví. Nedivím se, že jste žádnou knihu od něj nenašla (zejména jako nadšená milovnice fantasy).
    • Re:

Tak zkus mrknout na odkazy:

www.kosmas.cz
      www.discworld.cz

Jeho knihy jsou fakt bomba.
      Hlavně Zeměplocha!
      • Re: Re:

To není možné já sama knížky Terryho Pratchetta zbožňuju nic lepšího než zeměplocha snad není :D :D a v knihkupectví v Benešově je mají pořád i po nějákých 15 letech a nyní v říjnu vyšla úplně nová nevídaná akademie koukněte na : http://www.discworld.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit