Přejít na výpis diskuzí

Terry Pratchett

OSOBNOST 31.12.2006 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Božííí! Fakt nejlepší knihy co jsem kdy četla! *1* Mám všechny jeho knihy, četla jsem je několikrát a něco vám řeknu-Nebýt Terryho Pratchetta, měla bych totálně nudnej život!!!
  • Lucziana.N
    Všechny jeho knihy vydává nakladatelství Talpress.cz Já osobně mám všechny jeho knihy o Zeměploše a neznám lepší čtení *1*
  • :o)

    úúúúžasnej spisovatel!!! Přečetla sem jen zlomek toho co napsal ale doporčuju každou z nich!!!
  • Zdarec!Jsem nadšená milovnice fantasy a ráda bych si přečetla něco od Terryho Pratchetta, ale nikdy jsem na našem trhu žádnou jeho knížku neviděla.Nechcete mi poradit?? *4*
    • To bude velmi těžké. Knihy sira Pratchetta lze u nás sehnat pouze prakticky v každém knihkupectví. Nedivím se, že jste žádnou knihu od něj nenašla (zejména jako nadšená milovnice fantasy).
    • Re:

      Tak zkus mrknout na odkazy:

      www.kosmas.cz
      www.discworld.cz

      Jeho knihy jsou fakt bomba.
      Hlavně Zeměplocha!
      • Re: Re:

        To není možné já sama knížky Terryho Pratchetta zbožňuju nic lepšího než zeměplocha snad není :D :D a v knihkupectví v Benešově je mají pořád i po nějákých 15 letech a nyní v říjnu vyšla úplně nová nevídaná akademie koukněte na : http://www.discworld.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit