Přejít na výpis diskuzí

Thalía

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thalia

    Přenádherná ženská! *4*
  • rozika

    Rosalinda

    Prostě krasavička *14* *4* *14*
  • rozika

    Thalia

    *14* Tak Thalia je krásná a dobrá zpevačka i herečka *4* *14* Tedka zrovna koukam na Rosalindu. *14* *14* A od ty doby co to zacli daavt ji nerikam Thalia ale Rosalinda *14* *4* *14* .Prostě jí miluju navždy je ta nejlepší.Miluju *4* *14* *14*
    • Re: Thalia

      Ahoj. Jestli jsi takova fanynka tak vlastnim sbirku o Thalii. Tak kdyby si mela zajem tak pisni na email ucho.u@seznam.cz *4*
  • rozika

    Thalia

    *14* Tak Thalia je krásná a dobrá zpevačka i herečka *4* *14* Tedka zrovna koukam na Rosalindu. *14* *14* A od ty doby co to zacli daavt ji nerikam Thalia ale Rosalinda *14* *4* *14* .Prostě jí miluju navždy je ta nejlepší.Miluju *4* *14* *14*
  • otazka

    Ahojky,díváte se někdo na ten seriál Rosalinda jak v něm Thalía hraje jestli ano tak se mnou určitě budete souhlasit ze je to nejlepší seriál na světě my se na něj s mamkou diváme protože předtím jsme se dívali na Esmeraldu ta byla taky na jojplus no a my nevěděli že Esmeralda už skončila a zrovna tam začinala Rosalinda tak od té doby se na to díváme s mamkou. *14* good seriaaaaaaaaaaalek *14*
  • rosalinda

    mam se hrozne rada *14*
    • Re: rosalinda

      Ahoj nemusis sem psat takovy blbosti ty nejsi rosalinda teda Thalía. *10* *16* *5*
  • maajaa

    nové cd Lunada

    Co říkate na nové cd?Já ho mám a skvělé písně ,jsem ráda že se vrátila ke svému stylu.Jinač nejejlepší song z cd je TEN PACIENCIA
    *14* *4*
    • Re: nové cd Lunada

      Ja też mam nove cd Lunada. Podobają mi się wszystkie (wsje) piosenki (piesnicki) z tej cd. Thalia jest super. Mam jej wszystkie płyty. Chętnie nawiążę kontakt z czeskimi fanami Thalii.
      • Re: Re: nové cd Lunada

        NO JA MAM TAKI CD LUNADA PROSTE THALIA JE SUPER NEMA NANU NIGDO THALIA JE NAJ KRASNEšI čLOVEK NA SVETE *14* *4* *5*
    • Re: nové cd Lunada

      jj to nové cd je upa super:-) já ho mám také doma *1*
  • nové cd Lunada

    Co říkate na nové cd?Já ho mám a skvělé písně ,jsem ráda že se vrátila ke svému stylu.Jinač lejlepší song z cd je TEN PACIENCIA *14*
  • Te amo Thalía

    Te amo Thalía.
    Tus canciónes son bonitas. A mí me gusta mucho escuchar a tus canciónes y a mí me gusta mucho ver a tus vídeos o a tus fotografías. Tú eres la super mujer. Y tu nuevo libro ''Balleza'' es super también. Es super lo que tu tienes la hija que se llama Sabrina. A mí me gusta mucho el nombre Sabrina. Es bonitísimo.
    Que te pasa bien.
    Un beso
    Iveta
    • Re: Te amo Thalía

      to,nepochybně *1*
  • verunka

    *4* uz od serialu rosalinda jsem si ji hodne oblibila,mela jsem ji rada cim dal vice *4*.je to skvela herecka a zpevacka,prozila si dost spatnych veci *9* s kteryma se dokazal porvat *15* MILUJU JI *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit