Přejít na výpis diskuzí

Dwayne Johnson

OSOBNOST 31.12.2006 
186 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dwayne a Vin jsou novi Arnoldove : Takze Svarco muze bejt klidnej, ma ho kdo nasledovat. Osobne k Johnsonovi : je to hora svalu, jedna rana, a muzu klidne spocitat hvezdy na nebi *1* *1* *1*
    Moc uznavam ztohohle wrestlera/herce
  • 191 cm
  • The Rocka uznávám, ale rozhodně neměří 196 cm. Ve filmech nosí vysoké boty a pak když se ukáže ve WWE tak je najednou jen o kousek větší než Cena, Austin atd. Prostě blábol.
  • Tak tohle je hora svalu, ve filmu Fast and Furious 5 byl brutálnej /bicepsy, ticepsy..../ Uznavam tohohle cloveka *1*
  • "vlivní a působiví wrestleři" nebo "vlivní" je spisovně a "působivý" nespisovně nebo je tam hrubka?
  • On rozhodně nemá 196 to je pravda. Ve srování s herci ve filmech je menší než takoví ti co skutečně hodně narostli. Uvedu příklad Vince Vaughn má skutečně 196 cm a The Rock je menší. Všichni herci a hlavně wrestleři si přidávají výšku a to pořádně. Vemte si Hulka Hogana, jeho vrcholová výška když byl mladý byla tak 193-194 a on sám tvrdil že měl 201, ale po operaci krku se zmenšil :) Hlavně že byl menší než 196 cm vysoký Tommy Tiny Lister, který už je teď zapomenutá legenda.....
    • ehm,asi nechápeš jak se točí filmy , např.james bond-daniel craig má 178 cm a s porovnaní s herci kteří mají např 185 cm je ve filmu větší.A nebo tom cruise v novém mission imposible ,tom má 170 cm a ten jeho kámoš má 178 cm a jak vedle sebe stáli tak byl tom vyšší.
      • Vyšší než jeho kámoš co má 178? Tak to má boty co mají 10 cm? :D :D :D :D Super tak to bych měl 207 cm.
        • jim ale třeba boty nejdou vidět :) ,on muže na něčem třeba stát ? :))
    • Za tu výšku může převážně jeho wrestlingová kariéra. WWE svým hvězdám přidává výšku, dokonce ji i několikrát během jejich kariéry upravuje. Trochu jsem pohledal na netu a skutečná výška Dwayna Johnsona je 191 cm(6 ft 3 in). Co jsem našel na internetu, tak WWE všem svým wrestlerům přidává asi 5 centimetrů (2 palce). Další důvod je i ten, že někteří wrestleři používají wrestlingovou obuv, což jim taky pár cm přidá (WWE je měří v botách). Oni tu výšku nazývají "Billed height". Takže si stačí u každého wrestlera odečíst asi 5 cm a skutečná výška je na světe. *1*
      Doufám, že Vám tato odpověď nějak pomůže. :D
  • mitchell
    Někde jsme četl že Diesel vypadal vedle Dwayna ve fast five jako párátko *1* ,tím se nechci nějak vysmívat Dieselovi (oproti mě je Vin teda pořádnej řízek *1* ) .........každopodně respect Dwaynovy *5*
  • 196 cm? A proč je zároveň s Triple H, který má 188 cm a o kousek větší než John Cena, který má 185 cm, to by mě zajímalo :)
  • zdravim nevíte někdo jakou pozici hrál v americkém fotbale na škole? dik moc
    • Byl obránce. Přesněji Defensive Tackle (DT).
  • to asi nevíte že má narozky dneska;) na FB má fotku s dortem před hod pridanu ;) Vše nej Dwayne :) si nej herec i wresler!!vše nej ♥ *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit