Přejít na výpis diskuzí

Theon McInsane

OSOBNOST 15.6.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbožňuju ho je hrozně sladkej. Jejich písničky jsou tak nakažlivý a hezký *14* *14* *14* *14*
  • Jo přesně taky mě to štvě, sluší mu světlý vlasy no. *9* *4*

    Nicol
  • Theon

    Pro ty co maji Theona radi (nebo i platonicky miluji) jsem vytvorila na facebooku skupinu Theon McInsane...budu rada kdyz mi pomuzete s jejim rozjezdem a budete pridavat fotky videa prispevky:-)))))dekuju *3* *3* *14* *4*
  • rose-mallow

    Theon

    *14* *14* je fakt boží. miluju všechny jejich písničky akorát mě štve, že se theon nechal obarvit na černo. vžyt mu ty blond vlasy taaak slušely *9* *14*
  • alyssia

    Dodatek...

    Ještě jsem zapomněla - čekujete ty jeho úúžasný ruce,paže,ramena..? *14*
  • alyssia

    První dojem..?!

    Nu když jsem Theona poprvý VIDĚLA, tak jsem si řikala: Ježiš, zase jeden z těch, co si hrajou na to, kdovíjak nemaj drsnej hlas... Ale po poslechu Yours & spol. jsem ihned (ač nevědomky x)) změnila názor...! Theon je totálně bestovej zpěvák s božsky zbarveným hlasem...A vypadá...Nu taky tak nějak ucházejícně..Teeda..co to tu plácám..Vypadá úúžasně..! Nu yu, jsem hned věděla, že to bude finská krev x) *5*
  • kráááááásnej!!!!!!!!!!!!!:D

    miluju ho!!!!!!!!!!!!:Djezis ten je tak rozkosnej a sladkej!!!!!a ma uplne nejlepsi hlas...uplne krasnej...znate yours????ta je stresne smutna...a pomala...to zpiva uplne procitene.... *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit