Přejít na výpis diskuzí

Thierry Henry

OSOBNOST 31.12.2006 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • forever and ever

    mrzí mě, že odešel od Arsenalu. Podle mě je to jeho domov a i on sám říká, že by se tam jednou chtěl vrátit.Ön je prostě da best!!!!
  • Thierry Henry

    Henry je fakt borec nikdy se nestalo ze by nedal gol je to proste borec je lepsi nez nejaky zubatec ronaldinho je lepsi nez minulejsi kral hingbury Ian wright a i nez Cliff Bastin ,henrymu fandim cely zivot uz sem byl na jeho jedinym zapase proti sparte je to borec vyradil brazilii ale trezeged to posral v tom penaltovem rostrelu jak dal brevno skoda ze rozhodci byl tak prijsny ze zidanemu dal rovnou cervenou no proste nej hrac na cele svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *5* *5* nej borec!!!!!!!!!
  • král

    Jeden z králů moderního fotbalu,jen ten Zlatý míč už asi nezíská.Škoda
  • Henry

    fakt super utocnik!!!!chcel by som byt taky rychly utocnik ako on dufam ze sa mi o raz splni
  • týpek

    Je to fakt borec já ho chápu, že odešel z Arsenalu do Barcelony, taky si chtěl vyskoušet jiný fotbal to je normální. *4*
  • henry

    nejlepší sttřelec na světě prostě borec škoda že odešel z arsenalu *15* *9*
  • Kanonýr s velkým K

    celým jménem Thierry Daniel Henry je prostě fakt nejlepší fotbalista na světě. Má neuvěřitelnej cit v noze a celkově výbornou techniku, o rychlosti mluvim nemusím. Ronaldinho možná vyhrává zlatý míče ale Henry ho strčí do kapsy. Ale jinak proti němu nic nemám. Vždyt mu ted budu fandit když "Titi" přestoupil do Barcy. Henry nám ještě předvede kdo vlastně je...věřím mu..... jo a je to nejnádhernější chlap na světě...(a můj kluk vypadá stejně, až na barvu pleti *1* ) papa *14*
  • wow

    je fakt nejlepší hráč na celom světě. nevíte někdo kde sehnat jeho podpis? *4*
  • henry the best

    thiery je najlepsi hrac na svete
  • Neskutečná rychlost,skvělá technika,nedá se téměř oddělit od míče a střelec golu z každé pozice to je HENRY prostě nejlepší útočník a na světě *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit