Přejít na výpis diskuzí

Thomas Puskailer

OSOBNOST 1.10.2009 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    ale úsměv.... ten má krásnej *4*
  • sona.stahl

    Thomas-úžasnej človíček

    On je prostě dokonalej.Ten jeho úsměv mě pokaždý dostane do kolen.Škoda,že vypadl.
    • Re: Thomas-úžasnej človíček

      JOJO,PRESNE,ON JE DOKONALEJ KLUK,OON JE NEJHEZCI KLUK KTERYHO SM KDY VIDELA A TK ZPIVAL NAHODOU MOXINKLY HEZKY...ME SE LIBIL A TEN JEHO USMEV JE PLOSTE NADHERNEJ.... *14* *14* *1* *14*
    • chyba

      no já tady nechci hodnotit osobu, kterou jsem ani skoro neslyšela zpívat, ale má chybu ve jméně... on se jmenuju PUSHKAILER
      a ne PUSKAILER ČAU SiSinQa
      • Re: chyba

        nene je to Thomas Puskailer !
  • Nádhera..

    ...jak na konci řekl:Úsmev aj pro TEBA Hejmo! Jak mu tykal! *1* a ROZLOUČIL SE SKVĚLE,PROTOŽE BYL NA VYPADNUTÍ UŽ 3 DNY PŘEDEM PŘIPRAVENEJ! V PÁTEK 23.10. PSALI NA NĚJAKÉ SLOVENSKÉ STRÁNCE,ŽE SE MAREŠ PROŘEKL,ŽE THOMAS VYPADNE! PROTO MĚLI PŘIPRAVENEJ PLAYBACK A PROTO TO NESL TAK DOBŘE!
    • Re: Nádhera..

      a jak to moh vědět už v pátek-?????? to je trochu blbost nemyslis?
      • Re: Re: Nádhera..

        taky bych rekla že je to blbost přřece nemoh vědet kolik ještě thomasoj přijde SMS
  • XxXxXxX

    Krásnej úsměv :)
  • narozeninky

    Všechno nejlepší k narozkám a hodně zdraví štěstí a zpěváckých uspěchů! *1*
    • Re: narozeninky

      Všechno nejlepší k tvým narozeninám. *4*
  • :))

    Thomas,prajem ti všetko najlepšie, veľa úspechov a veľa splnených prianí *3* *3* *4*
  • chiaramj

    *

    Škoda že vypadl ale je dobře že nevyhrál protože by se po něm jenom vozil bulvár *3* *14*
  • merunka000

    superstar

    včera mě Thomas fakt překvapil zazpíval krásně
  • best

    JE SUPER!!!!Ten jeho úsměv fakticky nej!!!! *14* *14*
    • Re: best

      jo je fakt skvělej! Škoda že už vypadl. Bude mi po něm fakt smutno. *14* *14*
  • Škoda

    Škoda,že vypadl!!! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit