Přejít na výpis diskuzí

Thomas Sangster

OSOBNOST 4.5.2008 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jsem ho viděla v Labyrintu myslela jsem si že je mu tak 18 ale mu je 24!!! Ale je krásný...
  • newt je super a je mnohem hezčí než Thomas *5* *5*
    • Thomas je nejhezčí herec pod sluncem a jsem ráda že v tom filmu hrál (škoda že nehrál hlavní roli měla bych jistotu že to přežije :)
    • v tom filmu určitě, ale jinak je dylan (thomas) v reálném životě podle mě hezčí, thomas je ale zase roztomilejší *14* *3*
  • kristyna.dvorakova106810

    thomas

    Když sem ho viděla v poslední legii a láska nebeská myslela jsme že mu je 12 nebo 13 ale je mu osmnáct! škoda! *9*
    • Re: thomas

      Jenže ten film byl natočenej dřív asi v roce 2003 víš tehdy mu bylo kolem dvanácti ale teď mu je 20.Ahoj *5*
      • Láska nebeská byla natočená v r. 2003, postavě bylo 11, jemu bylo 12. Ale Poslední legie byla natočená v roce 2007, jemu bylo 16, zatímco postavě mělo být 12. Ještěže vypadá pořád tak mladě, aspoň ho mohli obsadit *3* Je úžasnej. Hraje hrozně skvěle, a má nádherný oči *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Skvělej herec *14* nejlepší role je v Maze Runner *14* *14* *14*
  • Je opravdu úžasný! Skvělé herecké výkony, ve Hře o trůny jako Jojen Reed je naprosto kouzelný! Tenhle chlapík (při pohledu na něj bych napsala spíš "kluk", jenže 23 už je číslo, heh) dokáže zahrát snad úplně všechno! Je krásný! *4*
  • nejlépe si zahrál ve filmu The Maze Runner - Labyrint útěk... ten film byl božský... teším se na druhý díl...
  • 149.149

    Doctor Who

    Taky skvělej hereckej výkon podal v Sci-fi seriálu Doctor Who...fakt skvělej kluk a nemůžu si pomoct ale vypadá tak trochu jako můj vlastník... *15* *15* *15*
  • on je ten nejlepší a nejhezčí herec pod sluncem. Jen je škoda že žije v Anglii mohl by se zajet podívat do Čech abych ho mohla vidět na vlastní oči. To by byl nejhezčí den zevšech :) *14*
  • On je najlepší herec ktorého poznám ale vyzerá max. na takých 15-17a inak happy brithday :* :* :*
  • barca-oo8

    Thomas

    Je tak krásnej a ty jeho oči.Když jsem ho v sobotu videla v posledni legii myslela sem že mu ju 13 možná 12 ale ne 18 super *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Thomas

      jenom musím podotknout ,že v doběnatáčení nebylo Thomasovi ani 12, 13 ani 18 ale právě několik měsíců 16let. Ale i tak vypadal na 12. Teď už je situace jiná, ovšem dětskou "tvářičku" bude mít ještě hodně dlouho (pokud nebude chlastat haaa...) *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit