Přejít na výpis diskuzí

Tiffany Alvord

OSOBNOST 23.2.2009 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sellyboo
    Všechno nejj.. :)
  • Ona je skvělá... *14* *14* *14* *3* *3*
  • Tiffany je naprosto úžasná mladá zpěvačka! Navíc má nádherný oči. Mě tedy opravdu uchvátila.
    Na youtube.com jsem na ni poprvé narazil v duetu s Megan Nicole (také výtečná zpěvačka) v cover Who says od Seleny Gomez.
    Je to výborná také výborná skladatelka a umí na spoustu hudebních nástrojů.
    Mé nejoblíbenější písně od Tiffany: The Reason is You, That Kiss, Never Lover Boy a cover Tonight Tonight, Good Life, Who Says, Love You Like a Love Song, Love Story a tak dále!
  • A nebude jednodussi jit na jeji web stranky a tam si zjistit zivotopis?:D
  • Ty jo co já bych za to dala takle nádherně zpívat! ? *3* *14* *14* *14*
  • Tiff je prostě.. VÝÝÝTEČNÁ!!
    přišlla jsem na ní náhodou na You tube a hrozně se mi líbí! je prostě SUPER!!!!!!!!!!!!!!!WoW *1* *14* *14* *14* *3* *15* *2*
  • ..

    Tak to já Tiffany obdivuju taky! Ona zpívá úplně super! A prosímvás neznáte někdo akordy na kytaru k její písničce Heartbreak?
    • vininka

      Re: ..

      taky sem je sháněla a dokonce sem se ptala na youtube a koukala na různý stránky nikde nic....bohužel je neznám, ale kdybych je náhodou sehnala tak je sem napíšu
  • vininka

    ...

    Já osobně Tyffany obdivuju...sice není nějak extra slavná, ale uznání si zaslouží, protože kdo jí slyšel zpívat musí to ocenit....ted se mi hrozně líbí její písnička heartbrek...
  • ...

    Už jsem to datum zadal a čeká na schválení. Mimochodem, narodila se 11. prosince 1992, je to na jejím kanálu na YouTube. A dobrá opravdu je *3*
    • sellyboo

      Re: ...

      :)...Já se taky narodila 11.prosince..Mnoo ae až roku 1997... :D
  • janie1

    Prosím pomoc

    Ahoj všichni! Já jsem založila na osobnostech Tiffany.. Prosím pomoc te mi! Už sem psala Tif na myspace, youtube dokonce i volala, ale nic. Potřebuji zjistit její datum narození, ale nikde to není! Prosím za pomoc! Děkuji a taky se staňte Tiffaniným fanouškem! Vždyť je dobrá *3* *3*
    • Re: Prosím pomoc

      osobne se s ni znam co potrebujes vedet?
      • Re: Re: Prosím pomoc

        ty tak maximalne znas svoju picu a nie tyffany alvord. jasne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit