Přejít na výpis diskuzí

Till Lindemann

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Někdo jako Till Lindemann trpí těžkým sado-masochismem a musí se s tím naučit nějak žít a vyrovnat ve svědomí po svém a častěji to není nic přijemného (jak je znát právě v textech hudební tvorby Rammstein) a připomínám nesmí to bít ve společnosti tabu!!! Muj vztah k Rammstein je proto velmi komplikovaný!! Ale jsem spíše ateista, pochazíme z primátu a za určitých sociálních a politických podmínek a okolností třeba jen špatné výchovy jsme a dokážeme bít zlí v podstatě všichni bez rozdílu. Nikdo není a nejsme bez viny!! Alespon to tvrdí ve své knize a studii "Zlo" (věda o temných stránkách lidství) forenzní psycholožka Julia Shawová a má pravdu!! Existuje na to dost policejních a soudních dukazu nemluvě o zločinech totalitních režimu, komunismu a nacismu. Till Lindemann je nejspíše anti-sociální, ale každý z nás přece dříve nebo později trpí nějakými psychickými a vubec duševními problémy, častěji nezjištěnými. Nelze druhé lidi předem soudit a nelze bít pokrytecký!!!

  • MartinDyntar

    "Mutter" považuji za nejlepší album od Rammstein, které mám upřímně rád. Nemám právo soudit Tilla Lindemana. To nemá nikdo! A křivdit a zmýlit se bylo přiznávám mím vlastním pokrytectvým! Je to tak - forenzní pszcholožka Julia Shawová napsala vynikající studii pod názvem "Zlo" - věda o temných stránkách lidství či spíše lidské psychiky, ve které nejlíp dokazuje že zlí jsme a dokážeme bít bez rozdílu všichni, ano bohužel všichni. Lituji ale je to pravda, a kdo knihu nezná a nevěří tomu by si ji měl rozhodně přečíst, Julia Shawová dobře vyvrací mýty a pověry a polopravdy z oboru psychologie a psychiatrie. Navíc jsem také ateista.

  • MartinDyntar

    "Sonne". Skvělá písen, skvost alba "Mutter". Stále říkám raději dám přednost pořádné rockové hudbě než hnusnému hip-hopu skažených rapperu.

  • MartinDyntar
    Nenávidíme dnešní Ameriku!! Německo je nejlepší zemí, Německo nezastavíš!! Píseň Sonne od Rammstein je skvěla, pořád a stále lepší než poslouchat nejaky pubertální hip-hop
  • MartinDyntar
    "Sonne" už pro mne zůstává nejlepší písní Rammstein. V pořadi 3.pisen z alba Mutter. K Rammstein mám samozrejme své výhrady.
  • MartinDyntar
    Nechápu o čem je vlastně text písně, ale Sonne je ta nejlepší a nejkrásnější píseň z alba Mutter. Tu měl Campino spíše předělat , prezpivat na Alles Ohne Strom namísto písně Ohne Dich.
  • MartinDyntar
    Omlouvám se moc za urážky fanoušků Rammstein. Muj vztah k Rammstein z minulosti byl vždy složitý a dnes u mne převládají spíše jednoznacne nesimpatie k teto kapele a k teto osobnosti, které jsem tu tolik všem odůvodnil. Naštvali mne tolik jen nekriticke a bezvyhradne komentáře k teto osobnosti. Nic jiného a nic více v tom nebylo.
  • MartinDyntar
    Sonne♥ ta nejlepší píseň od rammstein.
  • MartinDyntar
    Till prodělal covid-19 s těžkým průběhem!!! Chybí mne bohuzel info jak na tom vlastně dnes je?
  • MartinDyntar
    U Rammstein jsem jako rocker tehdy začínal, fascinovala, oslnila a uchvatila me němčina. Dnes jsem k rammstein kritický, ale ocenuji od rammstein pisen sonne z jejich alba mutter. Je to přes všechny me výhrady k rammstein krásna píseň! Mám ji moc rad, jinak album mutter považuji za vrchol tvorby rammstein, kterou snad nejlépe prezentuje právě píseň sonne. Uprimne přiznám texty rammstein zas tak dobře neznám narozdil od die toten hosen a krom alba mutter nemám rammstein poradne naposlouchane, takže me hodnocení rammstein mohlo byt snadno zavádějící a uplne mylne, ano nechal jsem se přespříliš unést svými povrchnimi dojmy a emocemi obzvláště. Bohužel stalo se. A sám jsem také ateista, ale sado masochismus jako rocker nijak nepodporuji a neschvaluji. V tom vězí me nesympatie právě k rammstein.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší