Přejít na výpis diskuzí

Tim Burton

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alice in Wonderland

    Nevie niekto prosím vás, kedy sa film Alice in Wonderland dostane do kín?
  • katetit

    Re: ...

    To máš recht, ty maj spolu fakt dost dobrý filmy...to co umí natočit Tim a to co všechno umí zahrát Johnny nezvládne už asi nikdy nikdo...a když se k nim pčidá i Danny tk to už teprve nemá chybu !!!! Fakt se nemůžu dočkat novýho filmu!!!!
  • sweet_terule

    ...

    geniální umělec, dokonalý režisér. jeho temné umění plné magie je perfektní relax i věda zároven. kouzelník alegorií... helena carterová, johnny depp... hvězdy jemu upsané zaručují úspěch! sweeney todd, mrtvá nevěsta, batman, střihoruký edward, karlík a továrna na čokoládu, ospalá díra, ed wood.... geniální díla jednoho geniálního režiséra...
  • katetit

    Achoojk.....

    Achoojk, tk co lidičky, co ste dostali pod stromeček ??? Dostali ste aspoň nějakej Timův film ??? *7* *7* *7* *4* *4* *4*
  • katetit

    Re: :):):)

    Musim se přiznat, že u mě je to to samí a když k těm filmům ještě dělá hudbu Danny, tk to je fakt The Best !!! *4*
  • :):):)

    Tim Burton mě vždycky potěší..jeho filmy mají úplně nepopsatelnou atmosféru..jsem do těch filmů uplnej blázen a neznám nikoho,kdo by točil něco podobnyho! Navíc mam rada i Johnnyho Deppa:P *4*
  • veronickaa

    Vše nej

    Všechno nejlepší k narozeninám,je to báječný režisér a mám ho moc ráda,má skvělé filmy..
  • mistr

    Všechny filmy od Nightmare before Christmas, Batmana, Beetlejuice, Střihorukýho Edvarda až po Sweeny todda sou něčim originální- je to opravdovej génius- díky bohu za něj- aspoň se nenudim a můžu koukat na pořádný věci!!!! *1* *14*
  • Re: Nightmare a Nevěsta

    SOUHLAS_ Mrtvá nevěsta a Jack sou perfektní !!!! Málokdo to pochopí, hlavně Nightmare before Christmas, ale já na to čumim furt- miluju!!! *14*
  • ...

    Je to osobnost jak má být. Přišel s něčím novým a povedlo se. Vždyť už jen nápad, že hlavní roli celovečerního filmu představuje kostlivec s dýní místo hlavy *3* , je úžasný... Jeho filmy mají kouzlo a dokáží nadchnout i náročného diváka. Kombinace pohádky a hororu je prostě úžasná. Každé jeho dílo stojí za shlédnutí. Je to borec *1*
  • super

    Muj kamarád mi dal mrtvou nevěstu. A tím to začalo. Pak přišla Nightmare a i Karlík na čokoládu. Prostě mě to dostalo. Líbí se mi ty postavy,jak jsou užasně vyvedené. A vtipné,někdy trochu morbidní dialogy.Děkuji moc za tyto filmy. Jsem velká fanynka. *3*
  • Bones

    Videoklip, který Tum Burton režíroval:
    http://www.nej-videa.cz/videoklip -by-tim-burton-the-killers-bones/
  • Nightmare a Nevěsta

    Timovi Burtonovi moooc děkuju za The Nightmare Before Christmas a Mrtvou nevěstu. I love Jack Skellington !! *14* *5*
  • 4

    Čtveřici Burton, Depp, Bonham Carter a Elfman úplně miluju :) *14*
  • Mě se líbí hlavně proto, že do svých skvělích filmu obsazuje Johnnyho Deppa, kterýho mimochodem zbožnuju!! *14*
  • Tim Burton je fakt supr!!Dělá úžasný filmy!!A jeho postavičky sou k sežrání!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit