Přejít na výpis diskuzí

Tim Burton

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lencak.

    Tim

    Když jsem viděla poprvý jeho film ,,Mrtvá nevěsta,, začala jsem se o něj zajímat a když jsem si dohledala a skoukla osatní jeho filmy řekla jsem si že tenhle pro mě hodně váženej pán je z mího pohledu geniální protože ty filmy který on dal dohromady jsou ty nej *3*
    • katetit

      Re: Tim

      To máš recht, na Timovi je dobrá to, že když točí fiml, tk má šmrnc a smysl !!!! neni to lecjaká slátanina a fantasmagorie !!!! umí si vybrat !!! *3* *1* *3*
  • sherman

    The best

    Jeho filmy žeru a dá se na ně dívat stále dokola:)patří mu velká pocta *14*
    • Re: The best

      Naprosto s tebou souhlasím.. *1*
  • Alice in Wonderland

    Nevie niekto prosím vás, kedy sa film Alice in Wonderland dostane do kín?
  • sweet_terule

    ...

    geniální umělec, dokonalý režisér. jeho temné umění plné magie je perfektní relax i věda zároven. kouzelník alegorií... helena carterová, johnny depp... hvězdy jemu upsané zaručují úspěch! sweeney todd, mrtvá nevěsta, batman, střihoruký edward, karlík a továrna na čokoládu, ospalá díra, ed wood.... geniální díla jednoho geniálního režiséra...
    • katetit

      Re: ...

      To máš recht, ty maj spolu fakt dost dobrý filmy...to co umí natočit Tim a to co všechno umí zahrát Johnny nezvládne už asi nikdy nikdo...a když se k nim pčidá i Danny tk to už teprve nemá chybu !!!! Fakt se nemůžu dočkat novýho filmu!!!!
  • katetit

    Achoojk.....

    Achoojk, tk co lidičky, co ste dostali pod stromeček ??? Dostali ste aspoň nějakej Timův film ??? *7* *7* *7* *4* *4* *4*
    • chalva7

      Re: Achoojk.....

      Střihorukého Edwarda *4*
  • :):):)

    Tim Burton mě vždycky potěší..jeho filmy mají úplně nepopsatelnou atmosféru..jsem do těch filmů uplnej blázen a neznám nikoho,kdo by točil něco podobnyho! Navíc mam rada i Johnnyho Deppa:P *4*
    • katetit

      Re: :):):)

      Musim se přiznat, že u mě je to to samí a když k těm filmům ještě dělá hudbu Danny, tk to je fakt The Best !!! *4*
  • veronickaa

    Vše nej

    Všechno nejlepší k narozeninám,je to báječný režisér a mám ho moc ráda,má skvělé filmy..
  • mistr

    Všechny filmy od Nightmare before Christmas, Batmana, Beetlejuice, Střihorukýho Edvarda až po Sweeny todda sou něčim originální- je to opravdovej génius- díky bohu za něj- aspoň se nenudim a můžu koukat na pořádný věci!!!! *1* *14*
  • ...

    Je to osobnost jak má být. Přišel s něčím novým a povedlo se. Vždyť už jen nápad, že hlavní roli celovečerního filmu představuje kostlivec s dýní místo hlavy *3* , je úžasný... Jeho filmy mají kouzlo a dokáží nadchnout i náročného diváka. Kombinace pohádky a hororu je prostě úžasná. Každé jeho dílo stojí za shlédnutí. Je to borec *1*
  • super

    Muj kamarád mi dal mrtvou nevěstu. A tím to začalo. Pak přišla Nightmare a i Karlík na čokoládu. Prostě mě to dostalo. Líbí se mi ty postavy,jak jsou užasně vyvedené. A vtipné,někdy trochu morbidní dialogy.Děkuji moc za tyto filmy. Jsem velká fanynka. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit