Přejít na výpis diskuzí

Timo Sonnenschein

OSOBNOST 4.7.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • afis

    Happy Birthday!

    Happy Birthday Timo! *14*
    • veronnyka

      Re: Happy Birthday!

      taky se přidávám.. Happy Birthday T:mo! *14*
      • Re: Re: Happy Birthday!

        ja se taky pridam Happy birthday!!!!!!!!!!!!! *1*
  • afis

    Timo je nejky!

    Ty jo Timo je prostě nej kluk. Líbí se mi jak rapuje, na něm se mi líbí snad všechno=) Prostě super klučina, kterej má šanci se svou skupinou prorazit celej svět! *14*
  • :)

    jj T:Mo je vazne bombovej je hezkej prostě nice:) *14* ale Linke je jeste hezci :) *14* *14* (neni EMO *16* )
  • misa5

    T:mo

    T:mo je fakt upa dobrej raper fakt super!!!kdyz sem je vydela v casaku tak sem si rikala ze to bude zase nejaka kokotina ale sou fakt suuuper *4* nej skupina 4ever
  • aaleexxx

    :-*

    hej ako Timo me mrte ostava *14* akoo mrte tejpek *14*
  • Timo-zlato

    Když jsem je viděla poprvé, nevěřila jsem kolik stylů hudby má tahle kapela v malíčku, líbili se mi - když jsem potom ještě uviděla Tima - zamilovala jsem si je, po nějaké době poslouchání jejich hudby - už jsem se jich nepustila - trvá to už přes rok..obdivuju jejich práci, jejich image, a po jejich koncertě i je samotné - jsou to normální milý lidi..byl to nejlepší den v mým životě..takže Panik 4ever..doufejme, že se s nimi uvidíme co nejdříve..Mějte se hezky..Melmenka *14*
  • pegi

    cmuk

    ty kráso...T:mo *14* kunda moe jedná velká....krásnej klučina prostě *14*
  • T:mo

    Timo je fakt kus je to nejhezčí kluk z celý kapeli Nevada Tan...je fakt SUPER!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: T:mo

      To jo T:mo je aj Chris mno uža *4*
  • <3

    timo je fakt kus ..kdyz sem ho videla poprvy tak se mi moc nelibil ale zmenila sem nazor *14*
    • Re: <3

      Ahojky tak to jsme na tom stejně...mě se nejvíc líbil David,ale pak jsem to nějak změnila na Tima..Poprvý se mi taky nějak dvakrát nezdál ale ted je pro mě nej..=)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit