Přejít na výpis diskuzí

Tito Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubohy Tito

    Zplodit homosexuala a dva bisexualy a jeste k tomu incestaky je opravdu velka smula. *16*
  • cdd

    No žádnou písničku sem od něj nesyšela,a ani nechci,ale myslim jako že je dobrej jako že je fakt dobrej kytarista!!!!
    • Re: cdd

      Tak to jo, kytarista je vynikajici *3* *14*
      • Re: Re: cdd

        A ty posloucháš jako jenom jeho nebo ještě někoho jinýho z jeho rodiny *7* *1* ?
        • Re: Re: Re: cdd

          Nejradsi mam Majkla, Janet nektery pisnicky taky nema spatny, driv jsem poslouchala jeho synacky, specialne od Jermaina mam rada song s Piou Zadora. Tita jsem jenom slysela na nejaky strance a jinak kde nic, tu nic.. *3*
          • Re: Re: Re: Re: cdd

            Wow!Já mám taky nejradši Majkla!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • bambusak

    Vše nejlepší

    Tito, přeji ti hodně zdraví, štěstí a prosím dávej pozor na Michaelovy děti!
  • monikasmajlo

    žijí

    aspoň že ostatní jacksnové žijí
  • majka096

    =)

    Všechno nejlepší *3* *4*
  • Sikovnej hudebnik

    Ale deticky se mu moc nepovedly. Zplodit dva bisexualy (Taryll a TJ) a homosexuala (Taj), to je velka smula. Navic Taj ojizdi jednou za 14 dni Tarylla i TJ, takze to jsou incestaci. *9* *9*
  • ?????

    Ty prispevky..tady dole.. pode mnou... to je pravda..nebo co to ma znamenat... *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Re: ?????

      Bohuzel ano... *9*
  • Cože?

    ty jeho synové sou fakt homo a bisex?!!Né!! *21Sakra!!Ale to je blbost !!Tomu nevěřim!!Ale jinak Tito je docela dobrej ještě sem od něj neslyšela žádnou písničku ,ale vim že je dobrej.V Jacksonově rodině sou všechny rozenými talenty.A Tito se narodil ve stejnej den jako já! *5* *1*
    • Re: Cože?

      Ja se narodila o 5 dni driv *3* Hele a jak muzes vedet, ze je dobrej, kdyz neznas jedinou jeho pisen. *7*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO PROSIM NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
  • Tito je už 8 let děda!!!!

    No fakt, na anglický stránce psali, že jeho nejmladší synáček je od roku 2000 otcem nemanželského syna *8* Jmenuje se Royal(ty) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit