Přejít na výpis diskuzí

Tiziano Ferro

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiziano is the BEST!

    Muzete mi i napsat tady jsem http://www.qhodnoceni.cz/profil.php?u=54267 A nezapomente... LA VITA É UN ATTIMO.
  • Tiziano is the BEST!

    Ja tedy nebudu nikomu vnucovat svuj nazor.. ale dle meho je Tiziano velice nadany zpevak a jeho pisne maji i velmi pekny preklad. Navic je to uzasny clovek, co se tyka charakteru :-)Noo, a jeste musim dodat, ze je z Italie, coz je muj druhy domov. Pokud by mi nekdo na nej mohl poskytnout nejaky kontakt, tak bych byla velmi vdecna.
  • Ja ho proste miluji!Jestli mate o nem nejake informace nebo fotky tak mi je prosim poslete!Budu moooc rada!Predem diky!Ujcinka@seznam.cz
  • tzn

    zase tak nejlepší zpěvák není, jak tu všichni píšou - jsou lepší zpěváci, ale má moc hezký písničky - to jo.
  • milacek

    Tizi je ten nejrozkosnejsi clovicek na svete. Asi ho brzo znasilnim!!!!!!!!
  • Jsi jenom můj
  • Neříkám, že bez něj nemůžu být. Neříkám, že je nejlepší zpěvák na světě. Jenom říkám, že bez něj nemůžu žít. Jenom říkám, že je nejlepší zpěvák ve vesmíru. Přeberte si to každej jak chcete :-)
  • všichni kdo mají rádi tiziana tak si vyserte oko
  • Tiziano je nejlepší a nejkrásnější!!!! Můj kamarád je mu hrozně podobný. Jako by mu z oka vypadl.
  • Pecka=o))

    Tiziano...co dodat, chtělo by to mnohem více fotek. Je to nejen kus chlapa, ale i ten hlas je úžesný, má to v sobě nó....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit