Přejít na výpis diskuzí

Tobey Maguire

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tobey

    Hm...To je taková škoda, že je tak starej... ale nevypadá :) Vypadá jako takovej malej roztomilej klučík :) *3*
  • Cože!!!!!!

    Pamatuju si když sem ho viděla v televizi a hned se mi strašně líbil tak sem se na internetu koukla kolik mu je a když sem viděla že už přes 30 tak sem tomu nemohla uvěřit,protože sem si myslela že je mu přes 20 *1* *14* *1* *4* *15*
  • tobeyseeeek

    Tobey je ten nejúžasnější borec na světě!!! zbožňuju ho! *14* *3*
    • Re: tobeyseeeek

      máš ho vůbec nalepené ho na zdech? *5*
  • Myslím že je to upa herec(teda aspon ve Spider-manovi) a je aji hezkej. Jo a Spider-man 1 i 2 jsou úplně UPA filmy, fakticky jsou dobrý...
  • AAA

    Vsadím se že mi tohle věřit nebudete ,ale Tobeyho znám!Táta bydlí v USA a má na práci přípravu večírků a taky premiér a velkých akcí takže jsem měla tu možnost si s Tobeym trochu pokecat.Je to superní herec a opravdu mohu říct že to není jeden z těch ,kterým stoupne sláva do hlavy.Je skromný a taky tak trochu stidlivý a je to na něm děsně rostomilí!!!Kdo nevěří napište na mail..pošlu fotky *3* *3*
    • Re: AAA

      prosim posli fotky som do neho zblazdena ..... aj ja mam strasne vela fotiek tak potom mozem poslat aj ja ale co najrichlejsie prosim
  • gr

    *14* *14* *14* *14* *4*
  • SPIDERMAN

    SPIDERMANA ZAHRAL SKVELE JAKO JE PRAVDA Z VELKOU MOCI PŘICHAZI VELKA ZODPOVEDNOST TU ON MA SPIDERMAN JE SUPER TRHAK
  • Fine herec

    Moc ho obdivuji.Je to velmi dobrý herec.Kdybych se s ním mohl setkat asi bych neváhal.Mám rád Spidermana,jehož jsem četl jako malý kluk(komix).Jsem velmi rád,že vznikl film Spiderman.
  • kamca12

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ

    Všechno nejlepší k již 34. narozeninám! Ať se naskytne další skvělá role jako Spiderman. *3*
  • Má dvojníka v Čechách

    Ano!!!! Právě jeho dvojník nastupoval z Brna do toho istého letadla jak já.Letel na Mallorcu.Presne 9.7.2005.Myslela sem si že je to fakt Tobey tá podoba je 100percentná!!!Ale asi nebyl,lebo čítal český Blesk.Celý let byli nalepené moje oči na něm,je to neuveritelné!A cesta späť už bola bez neho...už ho nikdy neuvidím.....:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit