Přejít na výpis diskuzí

Tobias Moretti

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    V Rexovi je Tobias Moretti najlepší aj zo všetkých hercov, čo sa vystriedali

  • Zastřelili ho kvůli tomu, že to chtěl. Chtěl mít čas na koníčky. Ale škoda to je, a velká!
  • herce Tobiase Morrettiho,mám hrozně ráda.už když jsem poprvé viděla seriál"Komisař Rex",tak mně zaujal.né kvůli tomu,že je to herec a hraje výborně,ale zaujal mně jako chlap.postavou,očima a vlastně vším.někteří herci nemají rádi,když je lidi potkají a říkají jim,vy jste skvělej herec a jak jste zahrál tu svojí roli,to bylo něco úžasnýho.kdybych se s ním setkala osobně,tak bych se mu vůbec nestyděla říct,že se mi líbí,hlavně jako chlap.
  • Můj nejoblíbenější komisař byl Alex Pschill hrál tam Marka *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Happy birthday and main much health.Artur
  • Tobias Moretti je pravák nebo levák?
  • Nejlepší a nejhezčí byl Alexandr Pschill *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nejhezčí je Mark *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Tobias Moretti byl nejlepší predstavitel v Komisarovi Rexovi
  • Presne tak, nikdo jiný uz po Tobiasovi Morettovi nebyl lepsí komisar
  • Nikdo jiný už po něm nebyl lepší komisař
  • Ahojky byl úplně super v Komisařovi Rexovi. Jenom je mi hrozně líto, že ho zastřelil ten psychopat-vrah dívek v tom díle ve čtvrté sezoně, čtvrtém díle. Moserova smrt.
    To bylo hrozný jak ho střelil když on chtěl pomoct matce toho vraha. Je škoda, že už si tam pak nezahrál. Kdyby mohl vstýt z mrtvích, bylo by to super:-). Koukněte se všichni na tohodle chlápka: Steve Valentine.
    Hrál v seriálu: Jsem v kapele, Derecka Jupitera(Derek Džupiter).
    To je vše jo a omrkněte také Cola Sprouse, ze serialu Sladký život Zacka a Codyho(The suite life of Zack and Cody) Hrál tam toho Codyho(Kodyho)a ve filmu Sladký život na moři(The suite life on deck) Jistě všichni znáte. Papa
  • Tobias Moretti

    Sympatický herec v seriáli Komisár Rex je najlepší. *4* *3*
  • pravda

    Donrý den chtela jsem jenom uves na pravou miru pro tobias odesl z rexa neni to kvuli rodiny jak psasli bulvary ated odesl kvuli nemoci nasli mu nador na mozku jednou pŕed 2.lety jsme byla ve vidni a setkla jsem se nim je to opravu prijemny clovek
  • jessy37

    Vše nej

    Všechno nejlepší k narozeninám *3* *3*
  • Komisar Rex

    Dalsi sympaticky predstavitel Komisara Rexa.Prajem mu vsetko naj... k jeho narodeninam... *3* *14* *4* *3* *8*
  • Re: Tobias

    jotomáš velkou pravdu je fakt dobrej v komisaři rexovi. *14* *4* *14* *4*
  • tobias

    tob je nejlepsim panem rexe,uz nekolik let ho zboznuju,jen tak dal,koukam na vsechny jeho filmy...xD *14* *14*
  • Re: Re: Re: Tobias

    mě se klepou ruky jenom co si na to vzpomenu *9* A taky o něj mám šílený strach...
  • Re: Tobias

    jj,a taky nejhezčím ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit