Přejít na výpis diskuzí

Tobias Sammet

OSOBNOST 2.5.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm

    Chtěla bych se zeptat jestli je Tobias ženatý??
    • tobylady

      Re: hmm

      Jo má holku .. ta kurva se jmenuje Jenny Rönnebeck


      takže se kdyžtak přidejte *1*
      http://www.facebook.com/pages/I-hate-Tobias-Sammet-s-girl-Jenny-Ronnebeck/110020855702314?ref=mf
      • avantasia

        Re: Re: hmm

        Toto je hodně ubohá skupina ... *7* *9* ..nechápu co se mu do toho serete *7*
        • tobylady

          Re: Re: Re: hmm

          Ty si ubohá!
    • Re: hmm

      ne není zenaty
      • sarleenka

        Re: Re: hmm

        a ma přítelkyni??
        • Re: Re: Re: hmm

          Zkus se ho zeptat třeba ti to poví:)
          • sarleenka

            Re: Re: Re: Re: hmm

            ok, tak já se zeptám.. :o)
            • Re: Re: Re: Re: Re: hmm

              Jak ses ptala,jestli má Tobi přítelkyni.. Tak ji má:))Škoda *1* *1*
  • breg

    Evild Minded

    To ja sem zase ted poslouchal prvni demo Evil Minded. Docela me prekvapilo, ze uz v te dobe ty pisnicky mely ten spravny EDGUY nadech. Jedine co nechapu je, ze takovy song jako I hate you too si nezaslouzil misto na full albu. Porotoze je opravdu super. Skoda, ze ho edguy nehrajou live. A evil minded by po trosku predelavky nebylo k zahozeni.
    • vosje

      Re: Evil Minded

      To je náhodička! O víkendu mi kamarádka přinesla cédéčko, že je na něm pár raritek. Koukala jsem se na ně až dneska, co že mi to přinesla a koukám, že je tam i to album Evil Minded. Takže si to poslechnu taky. *3*
      Škoda, že mi takhle nechodí peníze... *5*
    • vosje

      Re: Evild Minded

      Ty jo, to bych taky ráda slyšela! Kde se dá k takové raritce dostat? *7*

      Jinak mám za sebou teď čerstvě tři koncerty EdGuy (Fulda, Praha a Bratislava) a musím říct, že veškeré fámy, že Tobiasovi už to tak nezpívá, vzaly tímto za své, protože mu to zpívalo úžasně, přesto, že se ještě z té chřipky, kvůli které se překládaly koncerty v Kolíně a Oberhausenu, pořádně nevyhrabal a vylézal jen na nezbytně nutnou dobu, odzpívat koncert. Ale bylo to super. Kluci ze sebe vydávali všechno a my jsme taky pařili a zpívali jako o život. *5*
  • vosje

    The Savage Poetry

    Tak jsem konečně slyšela Tha Savage Poetry, předělávku prvotiny Edguy, vydanou v roce 2000 a jsem úplně nadšená, co s těma písničkama udělali. Když jsem slyšela tu prvotinu, zdálo se mi to nudné. Teď, když poslouchám tu předělávku, tak jsem unešená tím, jak jsou ty songy najednou krásné a zdá se mi, že je to snad nejlepší jejich album. *14*
  • vosje

    Wacken

    Nakonec jsem zjistila, že Lost In Space se hrála i na jiných štacích (např. ve Švýcarsku), ale to nic nemění na tom, že ve spojení s tím lezením po lešení to se mnou parádně zamávalo. Teď mám těsně před cestou do Wackenu, ke které mne vyprovokoval právě Tobias (původně to totiž vypadalo, že se do Vizovic nedostanu, a když už bylo jasné, že dostanu, bylo už pozdě - už jsem se do Wackenu začala těšit). Mám cestovní horečku, kterou jsem taky ještě nikdy v životě neměla, takže taky nová zkušenost. Musím říct, že jsem se velmi brzy přestala divit, že Tobias tolik slavných přiměl ke spolupráci na Avantasii. Má prostě úžasný dar dokopat každého, aby sáhl do svých rezerv a vydal ze sebe co může. Je to naprosto úžasný člověk a naše fandění si vrchovatě zaslouží. Už se na něho moc a moc těším. *14*
  • Masters forever!

    tak to co Tobi se svou partičkou předvedl na Masters bylo naprosto dokonalý!!!kotel tam byl slušnej už na začátku ale nejvíc mě dostalo jak po tom,co řekl,že tam natáčí live dvd,všichni začali tleskast,skákat,pískat a křičet...na konci bylo vidět jak zatlačuje slzy...a tak to má bejt!ne že to odzpívá a odejde jako některé ostatní kapely.
    • vosje

      Re: Masters forever!

      No byl to masakr! Mn zase Tobias naprosto sejmul tím, že ač nikde na žádné štaci nedával žádný slaďák, tak na Masterech dal Lost In Space a ještě u toho vylezl na tu konstrukci, takže jsem současně tála a zároveň se o něj třásla strachy, takže když skončil, byla jsem z něho úplně hotová. *14*
      • miska444

        Re: Re: Masters forever!

        jj nmoje řeč bylo to ůžasné!!!!!
  • Alespoň nově příchozí...

    ... by mohli něco po sobě tady zanechat. To je neuvěřitelné, jak je tu mrtvo. Přitom MOR a s ním spojený koncert Avantasia je za dveřmi a nové CD EdGuy na cestě...
  • Chdoí sem vůbec někdo?

    Zdá se, že tady teda nějak moc živo není. Sice sem asi někdo chodí, jinak bych nemohla mít hodnocené příspěvky (mimochodem, nevím, čím jsem si vysloužila tak špatnou známku), ale jinak se tady nic neděje.

    Hodím tedy do placu otázku. Chystáte se někdo na MoR do Vizovic? Za sebe odpovídám, že teda ano, ale musím podstoupit tak šílenou cestu (jedu až večer po směne) z Brna do Vizovic, že bych byla věru opravdu moc ráda, kdyby ta Avantasia byla alespoň zpoloviny taková senzace, jak na svých stránkách Tobias slibuje.
  • Poklona uctivá, pane Sammet! :-)

    Jo, klaním se až k zemi, protože ten člověk je naprosto geniální. Nemluvím jen o tom, že to všechno dokázal napsat, a to velmi dobře, že první velmi kvalitní album vydal v osmnácti letech a že i všechna další alba, která napsal a vydal jsou vysoko nad průměrem. Tobias má i obrovské kouzlo osobnosti. Slyšela jsem živák Burning Down The Opera a úplně mne to vzalo. Vodí si publikum na provázku a diváci mu zobou z ruky.

    Ale co mne dostalo definitivně, je to, jak si vodí na provázku mne. Poslouchám (nebo spíš poslouchala jsem) spíš tvrdší muziku. Mezi tu měkší patří taky Alice Cooper. A jednou jsem se dozvěděla, že jakémusi Sammetovi bude Alice zpívat na albu The Scarecrow, tak jsem si to album koupila a seznámila se s Mistrem Sammetem. Kdyby mi před tím někdo vykládal, že budu seděl a blaženě poslouchat slaďáky, tak si pomyslím, že mu přeskočilo. Slaďáky a patetické projevy u mužských jsem vždycky nesnášela. A hle! Přijde Tobias a já mu to žeru i s navijákem a ještě se v tom ráchám! Tak to teda "Klobouk dolů!" (kdybych teda nějaký měla), to je opravdu charisma jako Mount Everest. A pomyslnou poklonu skládám i jeho pěveckému umění. O hlase ani nemluvím - Tobias je Siréna v pravém slova smyslu. A těžce návyková. Už bez jeho hlasu nedokážu prožít ani den. :-)
    • Re: Poklona uctivá, pane Sammet! :-)

      ...tak ja poznam Tobiasa a jeho hudbu uz par rokov...a tiez bez neho nevydrzim ani den hehe...som z neho dovi dopo a stale ma to drzi...
    • Re: Poklona uctivá, pane Sammet! :-)

      Ahoj kočičko :) Ano Tobi je naprosto uzasný clovek a osobnost :) ale být Sammetem bojím se o zadek *14*
      • vosje

        Re: Re: Poklona uctivá, pane Sammet! :-)

        Nazdar neregistrovaná Báro, být tebou bojím se o zadek taky. *1*
        Musíš upřesnit, že jsem vyhrožovala, že mu napráskám, jestli to nebude skvělý, jak sliboval. Jinak by to mohlo vypadat poněkud podivně ten tvůj vzkaz. *3*
        Ostatně opravdu nám předvedl zázraky, hlavně ve Wackenu, kde přiměl cca 60 tisíc lidí kývat do rytmu Farewel rukama a pohled na tu krásnou vlnu z rukou byl nezapomenutelný. Takže se nemá vůbec čeho bát. Naopak - přerazila bych každého, kdo by mu chtěl ublížit. *14*
    • První album

      No, trošku jsem se nechal unést (já mu taky sežeru všechno! *1*) to první album je dobrý, ale "velmi kvalitní" to jsou už moc silná slova. Ona je to docela nuda když to tak teď znova poslouchám, ale je to prvotina, tak mu budiž odpuštěno. *3* Je album od alba lepší, zraje jako víno. *14*
  • Jo Tobi no

    Lidicky, tobias je naprosto uzasny clovek s kterym je hodne srandy. Znam ho osobne a sem za to moc rada. Doufam ze se s nim brzo uvidim.... *14*
    • Re: Jo Tobi no

      AAAAjjjj ja ceeeem.... *15*
    • Re: Jo Tobi no

      avantasia ma byt na mastrech ve vizovicich, jestli se s nim neuvidis driv:-)
      • odpoved

        jj ma byt na masters taky tam jedu a bude u me bydlet pac sem ze zlina a uvidime se i driv za chvilku by mel dojet tak se uplne moc tesim:)) *15*
        • Re: odpoved

          MOR byl skvělý a AVANTASIA nejlepší, ale nepřeháněj to s tím sněním. Spát u tebe bude možná tak jeho plakát čekali jsme na něj všichni,ale plácat tady takový nesmysli? *1*
    • Re: Jo Tobi no

      Tak to ti závidim :) *3*
  • Tobi a roznožky :D

    Stejně mě ty roznožky fakt dostávaj :D hodně krutý *1*
    • starin6

      Re: Tobi a roznožky :D

      hmm a možná i bolestivý... *7* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit