Přejít na výpis diskuzí

Tobin Bell

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souhlasím ze všema *3* taky se mi v SAWu hrozně líbil a myslela jsem si že jsem jediná komu se tam líbil *14* *15*
  • Ahoj,jako fanynka Tobina Bella jsem do něho blázen,jako filmovej sériovaj vrah byl nepřekonatelnej,dneska jsem koukla jen tak náhodou na TV a tam seriál 3 hlídka a vida, Tobin Bell jako sériovej vrah (jak jinak) doslova úžasnan :-) :-) :-) :-D. Ve filmu Saw byl taky super,prej bude 8 ale až v roce 2017 což je až moooc dlouho :-( ale i tak,je a bude jeden z nejlepších herců v USA :-)
  • I LIKE SAW *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Je to příjemnej DěDULA
  • Nojo je to dobrej herec toho jigsaw ztvárnil uplně famozně a SAW je muj hodně oblíbený film *4* právě jsem viděl 6 díl a chystám se kouknout na ten poslední protože jsem ho jěště neviděl.
  • To je strašně příjemné tady číst pocity fanoušků... Jde vidět, že nejsem sama, jako kdyby jste mi přímo mluvili z duše. Saw je můj nejoblíbenější film. Je to horor, který má hlavu a patu a není to jen nezajímavý krvák bez příběhu... Ne, Saw je dokonale promyšlený příběh. Každý díl skončí naprosto napínavě a každý díl je originální. Vždycky jsme se to bála přiznat, ale Tobin Bell je naprosto úžasný. Vždycky, když ho někde vidím na fotkách, nebo když se dívám na Saw naskočí mi husí kůže, ale je to celkem příjemné. Bylo mi to trapné přiznat, že se mi tolik líbí muž, který by mohl být můj děda. Ale je vidět, že nejsem sama. To je fajn. Takže se k tomu teď hrdě hlásím. Ave Saw!
    • Ahoj,souhlasím s tebou,jsem mladá ale líbit se mi může kdokoliv
  • V saw je skvelej a já ho miluju a on má v sobe něco co mě přitahuje i v jeho věku je Moc pritazlivej a ty jeho oči od ted na něj Budu furt myslet :* :* :*
  • SAW je paradny horor.videl som vsetky casti.
    tobin bell-john kramer je najlepsi.
  • Tobin Bell

    V SAW byl uzasnej.Jeho herecky vykon byl naprosto perfektni.Videla jsem vsechny dily a ted se na ne koukam znovu.Smekam i pred tema co napsali scenar a vsechny ty mucici hracky dali dohromady klobouk dolu pred temi kdo se na filmu SAW podileli.Lepsiho herce na tu roli sehnat nemohli a na to ze mu je tolik co mu je tak to je stale kus chlapa ktery ma neco v sobe.Neco co zenske musi pritahovat.Smekam *14* *14* *14* *14*
  • saw je metě horor

    Tobin Bell je fakt skvělej herec někdy jsem ho nachvíli zahlídnul i v jiném filmu ale hlavně vyděl jsem všechny díly SAW několikrát fakt mrtě horor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit