Přejít na výpis diskuzí

Tobin Bell

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nej.....

    Přeji všechno nejlepší. *15*
  • Nejen Saw ..

    Tobin Bell je v Saw samozřejmě perfektní, ale za zmíňku by stála i menší role, kterou ztvárnil v hororovém snímku "The Hauting Hour - Don't think about it", zde byl naprosto perfektní a ten jeho tajemný obličej je tak dokonalý ^^ Prostě a jednoduše shrnuto - Perfektní herec ^^
  • :)

    jsem ho zatim viděla jenom v saw ale je tam jako jigsaw(nebo jak se jmenuje) fakt dobrej *4*
  • lucinda13

    tobin bell

    ahoj ja si myslim upa totež jak vy ja su totiz upa do neho blazen.Ale nwm cim to je ze se mi tak libi asi třeba že ma 66-leta ze hraje v hororech videla jsem i od neho boogeyman 2 je to dobry film ale ma tam hrozny ten hlas jak ho na¨dabovaly.Proste je to nej nej nej nej nej herec ktereho znam(no znam ho jenom od videni na fotce)chtela bych jet do new yorku a podivat se na neho jak vïpada normal jako zivě *14* *14* *14* *14* mate pravdu ze je to mrte herec
  • JIGSAW

    Ahoj sem sice chlap ale ten člověk má neuvěřitelný charizma.souhlasim se všema kteří tvrdí že se do SAW opravdu hodí,ano je to tak.Líbí se mi jak svou roli vyzdvyhl nade všechny herce a když se řekne SAW tak si nejprve vybavím jeho a ten klid
  • Jigsaw!!!!

    Mrtě typek!! *16* a do Saw se upe nejvíts hodi!! Jeho charizma a nenápadný pohled zabijáka - no prostě ho žeruuuu!!! *14*
    Jigsaw 4ewa!! *14*
  • Tobin Bell

    Tobin Bell je uzasne no a taky se mi mocc libi na to ze mu je 65let! *14* *1* a do filmu SAW se uzasne hodi podle me je proste nejlepsi!!!! *15* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Tobin Bell

      Tak uz jsem si myslela ze jsem divna kdyz se mi da se rict libi *1* ani nevim jak to popsat je hrozne zvlastni ale fakt dobrej a pri tom z nej mam husinu :) takze s vama holky souhlasim *15*
  • Saw!!

    Tobin je naprosto sqělej herec a hodí se jako Jig saw.Moc se mi tam líbil,měl charizma a choval se inteligentně.Jsem jeho nej. fanda!! *14* On je fakt na svůj věk velice pohledný!! *1* .Taky se mi líbí jeho hlášky a vtipy na pódiu ale to nebudete znát,to si stahuju z amerických televizí...Jinak jako Tobin je super!!!A tohle je sqělá stránka od jedný holčiny z litvy..Takže se jukněte.Páčko *15* http://youtube.com/watch?v=p38ac0bDnCE
    Takže se podívejte!!
  • Náhodou...

    Náhodou je sůpa! Já z ne¨ěj chytám hrozný výtlemy když koukám na saw *1* Úpa ho žeru takže jako pst *3*
  • Spadla mu cihla na hlavu?

    Proc tak blbe cumi?
    • dancik.cz

      Re: Spadla mu cihla na hlavu?

      Nekaž tady atmosféru. Nefandíš? nepiš!
      *16*
    • lucinda13

      Re: Spadla mu cihla na hlavu?

      tebe spadla cihla na hlavu ty b.... a nemusis o tobinkovi psat tako veci jo ty....... *16* *16* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit