Přejít na výpis diskuzí

Tola Szlagowska

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • castelymy

    tola

    okrem toho ona uz nezije v polsku ale v los angeles!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Hlasuj pro Tolu

    Chceš hlasovat pro Tolu Szlagowskou? Tak na adrese http://tic-taci.blog.cz/0901/jakej- design-mame-pouzit hlasuj v ankete pro S Tolou Szlagowskou. Prosíííím
  • :D

    teda nwm co máte proti jejímu super stylu...je pěknej-krásný doplnky,hadry,ucesy...mno božský :D tak nekecejte krawiny a jak třeba muzete poznat,že je namyšlená když jí neznáte tj-ZAVIST lidi :D
    • no jasně..je to styl hodnej malý blbý dvanáctiletý holky co x)x)x)
    • mikajla

      Re: :D

      přesně moje slova
    • janetjacksonfan

      Re: :D

      hmm jeste abych zavidela pche..takovy kurwe!!
  • love

    alee prestante už konečne veď ona nieje ani emo ani punk ani scene..ona je proste...PEACE *1*
  • Nej Nej Nej

    NEj! Nej! Nej!- co dodat
    • Re: Nej Nej Nej

      waw,,,ta je drsná líbí se mi jak se oblíká a je hustá ploste tola je nej nej nej nej *15* ...(rock) proste *3* *9*
  • Poláci chudáci ty se ,ale za ni musej stydět. *13* A ještě něco říká si rokerka ha ,ha, ha,moc vtipný! *16*
  • omg

    jaj,to sme to dopracovali od Káji a Vondráčkové až k malým děckám *1* to abysme za chvílu poslouchali mimina v porodnici,mimochodem vyjde to na stejno *3*
  • TOLLA 4 EVER !

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* strašněěěěěěěěěě jí miluju je upa nej nje nej wívccccccccccccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *1* *14* *14* *14* *14* jo je nej a ma nej styl
    ! *14* *14* *14* *14* *14* *7* *14*
    • Re: TOLLA 4 EVER !

      Tolo ty jsi nej nej zpěvačka co znám s mojí kámoškou tě posloucháme pořád!!! *14* moc tě obdivuji a chci být jako ty doře se oblíkáš a jsi drsná *4* pá pá Elík a jestli chceš napiš mi na e-mail nebo na icq mo je icq je 377386713
  • TOLINKA JE NEJ

    TOLINKA JE NEJ! *3* *14*
  • šmankote!

    to si děláte kozy, tohle příšerné stvoření by nemělo mít ani právo existence...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit