Přejít na výpis diskuzí

Tola Szlagowska

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..

    ale vona je nadherna ten emo styl ji moc slusel a sedel k ni to by prece nebyla Tola kdyby nedelala ruzny experimenty *4*
  • EMO NEY§§§

    vypadala lepe dřív! ted je hnusna styl emo zni udělal osklivkU!!
    • janetjacksonfan

      Re: EMO NEY§§§

      to jo..pravda!!!
  • EMO NEY§§§

    Chudak propadla stylu emo,nedivila bych se kdy se pokusi o sebevraždu.ten styl je hrozny nechapu proc si deti berou zrovna emo!!! :d
  • blog 27 sou nej

    ja je hrozne rada posloucham mozna mam radsi Tolu ale stejne se mi libili nejvic kdyz zpivali spolu *3*
  • Hlasuj pro Tolu

    Chceš hlasovat pro Tolu Szlagowskou? Tak na adrese http://tic-taci.blog.cz/0901/jakej- design-mame-pouzit hlasuj v ankete pro S Tolou Szlagowskou. Prosíííím
  • castelymy

    tola

    okrem toho ona uz nezije v polsku ale v los angeles!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • castelymy

    haha

    ona nie je emo...ona je PUNK!
  • PříšerA

    OmG...ta je teda mócs emo...ekstrémně mastná ofina...ten piercing v držce je vrchol... *8* fakticky nechápu že je někdo může poslouchat *7* se ani nedivim že toho ta druhá nechala...ta byla trošku normálnější... *1*
    • janetjacksonfan

      Re: PříšerA

      hmm taky si to myslim taková obluda bleee....i kdyz ta druha taky neni zrovna dvakrat krasna aspon neni takova kurwa jako vona!!!moje rec!! *15*
  • mnoo

    pro mě je teda lepší ALA působí míň namyšlenějš *7* *3*
    • Re: mnoo

      prosimtě na mě to působí opačným významem,tola neni vubec namyslena spis ta krava ala proc si asi ymslis ze odesla?protože je anmyslene pizda!!!Driv sem ji emla rada ale ted rozhodne ne!!!kdyby zůstala ve skupině byla by to nejlepší skupina na světě!!!
    • Re: mnoo

      jjlepsí je ALA je ale i ta druha celkem ujde a le maj hezky pysnycki *15* *15* *15* *1* *7* *3* *3* *9* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
      • castelymy

        Re: Re: mnoo

        ja si myslim ze tola je lepsia...aj pesnicky ma lepsie...ala je dost nudna :D
  • šmankote!

    to si děláte kozy, tohle příšerné stvoření by nemělo mít ani právo existence...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit