Přejít na výpis diskuzí

Tom Hardy

OSOBNOST17.9.2008 4:10
19 příspěvků

Britský herec Tom Hardy, se narodil 15. září 1977, jako Edward Thomas Hardy. Jeho otec Edward John Hardy, známý jako Chips Hardy je známý romanopisec a spisovatel a matka Anne Hardy je umělkyně a malířka původem z Irska. Tom nemá žádné sourozence. Vyrůstal v londýnské čtvrti Hammersmith. Od malička byl rebelem, který se již v době dospívání stal závislým na alkoholu a drogách. Během těchto "zlých časů" také jen tak tak unikl vězení poté, co byl obviněn z krádeže auta a nelegálního držení střelné zbraně. Karta se ovšem obrátila a Tom se v ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden z nej sexy herců. Správný chlap no *3*
  • Najsexy chlap na svete
  • úžasný herec *14*
  • Pos*r se!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Tak jsem předělala profilovou fotku,určitě se moc líbí že!!!Je nádhernej!!! *14* *14*
    • úžasný muž *14*
  • Takže kdo viděl s Tomíkem nějakej film tak ho musí milovat!!!!!!!!!!!Tet má novej film Země bez zákona,to je filmařská nádhera.Tom je tam prostě užasnej!!!!!!!!Ale třeba takovej film Bronson to je teda nářes.Tam se teda opravdu vyznamenal.Užasnej hereckej zážitek.Já ho prostě miluji mám s ním snad všechny filmy!!! *14* *3*
  • Proc ma asi "ten skvely herec" 3797 nejvetsi fanklub?
  • "Skvely herec" ma 3 797. nejvetsi fanklub *1* *1* *1*. Takove lidi treba uznavat, na Marlon Brando, ne James Stewart, John Wayne, Gary Cooper, Schwarzenegger, Stallone, Willis. Tomu Vasemu "skvelemu herci" s 3797. nejvetsim fanklubem se radeji pro jistotu zdaleka vyhmu
  • dost dementni herec, box umi, ale to je vsechno, nejsem isty, ci umi aj hrat. Mne si teda CHVALABOHU zatim neziskal.
    • Dementní herec? Závist je sviňa ty sviňo co? Je to paradní herec!
    • Přesně tak ve filmu warrior roli Tomiho zahrál naprosto skvěle.
      *5*
    • Děláš si srandu?! .. Viděl/a si s ním víc jak jeden film? .. Asi ne .. Super herec!!
  • hahahahah *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit