Přejít na výpis diskuzí

Tom Beck

OSOBNOST 11.8.2008 
187 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luca591994

    ThE BesT

    Tmo je pste ten nejhezci kluk na svete!!!!!! MUCK =o***** *14* *14* *14* *14* *14*
  • LovE HiM ♥♥

    Tomíík je prostě nej ze všech parťáků,kterých Simír měl....Je upa úžasnej a krásnej ♥♥♥ uz zas málem umrel:( doufáám ze v kobře zůstane!!!Miluju ho upa nejvííc...♥♥♥♥ *so sexy* ♥♥♥♥
  • szccsjkjksc

    Tom je ten nejuzasnější kluk na světě a dobrej herec a moc se mi lid¨bi ae ne tolik jako moji kamosce ta je do nej cela pav *4*
  • Martinka12
    všechno nejlepši :)
  • martii

    nej

    Tomík je nejúžasnější a nejhezčí klučina na světě.Má upa nádherný očii *14* .Tak na dálku přeju všechno nejlepší k narozeninám a hodně štstí*14* *14* *1* *14*
  • puspuspusinka

    Miluju tě!

    Tome všechno nejky k tvým 32 *14*
    Miluju tě!!!
    Seš nejlepší v Kobře 11 a i v ostatních filmíkách všecky sem s tebou viděla, seš ten nejhezčí chlap na světě, bez tebe bych nebyla !!! *14*
    Miluju tě už rok, lásko moje největší !!! *14* *14* *14* *14*
  • tom

    Vše nejlepší *4*
  • your-darling

    :-)

    Všechno nejlepší... *14*
  • rendy97

    Přání

    Všecičko nejlepší, hodně štěstí, zdraví, úspěchů v natáčení a taky lásky!!! Mocinky tě miluju!!! =o* *14*
    • doipis

      ste krávy *16* ste hnusný já vím že ti ta tvoje kámoška řekla abysto neřikala ale ja mam jinou holku a vim co protebe ještě znam miláček neboli milenec!!!Tak mě laskavě nechte žííít...A stou holkou mám *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • MNO...??

    JA HO UPE MILUJU JE TO TEN NEJ NEJ HEZCI KLUK NA SVETE.A MA KLASNOUCKY OCICKA TAK CUS A MILUJU TE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit