Přejít na výpis diskuzí

Tom Beck

OSOBNOST 11.8.2008 
187 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kataabara

    Videa

    Ahojky přidala jsem videa ať máte na co koukat. Je fakt nádhernej. *3* *14* *4* *14* *4*
  • 04bara

    Tom Beck

    Heji on je tak sladkej!!!! *14* *14* *14* *14* *4*
  • kordelie

    tom beck

    je tak nádhernej, je hezčí než všichni chlapi na světě(podle mých myšlenek) má tak krásný usměv, nádherné oči a když se poprvé objevil v kobře 11 na tej motorce uplně měm oslnil svým šarmem *14* *14* *4* *14*
  • Autogram

    Jeho adresu bohužel nemám ale myslím že by se dala na internetu zjistit!!!!Takhle jsem zjistila i adresu Hannah Montany a poslala jí žádost o autogram!!!Třeba by nám ho taky napsal! *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • minkeny15

    tom beck

    je nádhernej a je zase věští než Semir.Jsem zvědavá jak dlouho v Kobře11 vydrží.ale jak jsem řekla je nádhernej *3* *4*
    • Re: tom beck

      On je tak nádherný!!!!!!!!!Mě se hrozně líbí chlapi co mají tmavé delší vlasy,jsou vysocí a mají hubenou postavu!!!No a on má všechny tyhle věci!Prostě je to krasavec!! *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
      • martina7

        Re: Re: tom beck

        JJ to máte úplnou pravdu holky :D:D je dokonalej :D:D Nemate jeho adresu??? *14* *14* *14*
  • martina7

    Milaček

    Heej on je tak strašně sladkej no ne?? A v kobře11 mu to nehorazně sluší :D:d Krásnej chlapa a skvelej herec ... Uplne dokonaly chlap *14* *14* *14* *14* NO nevíte jestli má přítelkyni???
    • Re: Milaček

      ja ho miluju *4*
  • Tom

    Mnu takže jakožto velká fanynka tmavých typů jsem si Toma nehorázně oblíbila.... *14*
  • sandralombardi

    Narozeniny

    Všechno nejlepší *3* *3* *1*
  • nürnberg

    Nenarodil se v norimberku(Nürnberg)?
    • verinka72

      Re: nürnberg

      jj narodil ale newim proc to tam tak maji *3*
      • tom beck

        čaute je upě hezký chlapíííík je sexy atd..však to vidíte je užasný!!!!muck *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit