Přejít na výpis diskuzí

Tom Jones

OSOBNOST 31.12.2006 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší zpěvák s nádherným hlasem, sexy charizmatický chlap. Sleduji ho již od šedesátých let. Z českých zpěváků, nikdo na něj nemá jak hlasem, vystupováním. NÁDHERNÉ TEXTY, MELODIE. VŹDY MOJE SRDCE POOKŘEJE. Prostě jednička ve všem. Když je mi těžko a nemůže se v této zemi člověk divit,
    udělám si doma takový menší koncert z jeho nahrávek i z DVD. A HNED JE MI LÉPE. Přeji mu ať je ještě dlouho, dlouho mezi námi. J. *14*
  • famfi
    Tom natočil nové album zase ve spolupráci s Ethanem Johnsem pod názvem "Spirit In The Room"... Tak jsem zvědav, kdy výjde... *3*
    • famfi
      Nové album jde do prodeje 21.května... *3*
  • krasny chlap s krasnym hlasem
  • taky zažívám, vzala jsem si dovču a jsem celej den na jutubku *14* . koncert super, škoda, že se nedalo pařit... *10*
  • Tak ještě stále zažívám včerejší koncert. Krásná recenze je na iDnes. cz. Její přečetní mne dostalo zpět do sálu *5* .
  • Nabízím 4 vstupenky na koncert Toma Jonese. Z rodinných důvodů se nemůžeme zúčastnit. Nabízím S VELKOU SLEVOU - O CENĚ JE MOŽNÉ SE DOHODNOTOUT! Původní cena 1 lístku je 890Kč, rozhodně NECHÁM LEVNĚJI - PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ DALŠÍ SLEVA! Pište prosím na e-mail: anicka7778@seznam.cz, odpovím a můžeme se dohodnout. Jsem z Brna, tak by bylo nejlepší osobní předání vstupenek v Brně. *4*
  • Nabízím lístky na brněnský koncert. Na stání, oficiální cena 890, u mě za 750. Nejlépe osobní předání v Brně. Jsou to oficiální lístky, jen je na nich napsané neprodejné, protože jsou sponzorské. Zájemci, ozvěte se na pokec66@gmail.com nebo na 723446572. Lukáš
  • Prosím pěkně, určitě půjdu na brněnský koncert, jen bych potřebovala nějakého kupána k sobě, abych měla s kým zapařit a rozplývat se *14* . Tak kdyby se nějaký nadšenec nebo nadšenkyně našli... Můj chlap na muziku moc néni *1* . Těším se, jupííííí!!!!!
  • famfi
    Tom Jones se vrací koncertovat do ČR! Tentokrát se koncert uskuteční 23.listopadu v Brně (Hala Rondo)... *3* *4*
  • martina81

    Happy birthday

    Happy birthday Sir Tom...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit