Přejít na výpis diskuzí

Tom Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kocham *14* *14*:) *14* ;) *14* Toma *14* *3* *3* Kaulitza *14* *8*
  • juuuuuuuuu

    tom je abnormalne nadhernej.... *3*
  • Tomík je nejlepší a nejkrásnější kluk na světě!!!! *14*
  • Evelyne

    Tom...u are da best!!!*14*
  • TH

    tom a bill jsousuper kluci!!!!!!jde proste poznat ze jsou dvojcata!!!!mam i od toma email!!ale nikomu nedam!!!! *13* *13* jedu za tomem do lipska tak bacha!!! *14* papa a napiste mi!!!! *14* barca
    • Re: TH

      nic proti ale oni jsou teď v americe..až je budeš honit tak davej bacha ať nepřizabiješ billa je anti-fanda sportu!!
    • tokiacka

      mno ja mam mail i od Billa,ale i od Toma a mam i icq jejich ale nikomu ho nedam *13* *1*
    • Re: TH

      a maš e mail i od Billa ja jo *3*
  • tttooommm

    mylujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjem toma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • tomiiiiiiiiiiiiiiik

    milujeeeeeeeeeeem toma je proste uzastnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. je uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. je ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tomicek ja NAJLEPSI a NAJKRAJSI

    Tomicek je nadherni strasne ho milujem cmuk *14* *14* *14* *14* *14*
  • tom je jedinecny..uz nikdy nikdo takovy nebude...!!!!Tak si ho cenme *3* *3* *1*
  • tomšik

    miluju billa a toma *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit