Přejít na výpis diskuzí

Tom Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju moc Tomíška

    Tom je nej a nejhezčí kluk na světě i když mi je jenom 12 a jemu je myslím 16 tak vypadá pořád dobře a už navždy bude můj miláček mám pravdu holky a všimně te si jak kluci na ně žárlí. Tom je prostě úžasný a já ho mám hodně ráda *14* *14*
  • kdes prosimtě vzala, že má Georg tady holku? to je blbost *13*
  • jo a ty jsi určitě nádhera co??? a jmenuješ se Kristýna viď??? si o sobě myslíš...proč by měl Bill holku z ČR,když tady v životě nebyl???jo tak maximálně na koncíííku v Praze...ale to se hned vraceli domů.... *13*
  • georgova holka

    GEORG má holku z ČR,jmenuje Barbora Richterová a je z Velkejch Svatoňovic !!!!............mám i její číslo chcete ho někdo ???No je fakt pěkná tak nevím jestli se nechá rozhodit,ale já už se o to pokoušííím........ *5* *16* *10*
  • Jo...to máte pravdu že je klásnej aji Bill.To sou totiž nejhezčí dvojčata na celým světě že??? *14* *14*
  • tom je muj anetka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Bill Kaulitz *1* *1* *14* *14*
  • Tomík...

    MIluju Tomíška, takovýho kluka nepotkáte jen tak na ulici co??? Má nádhernej úsměv, a ty jeho očička, to je něco!!! je nádhernej, a Billísek je taky krásnej! *3* *14* *14* *14* *4*
  • jsou nejj kucí na světe hlave muj tomík! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • TOM

    TOM JE SUPER

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit