Přejít na výpis diskuzí

Tom Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sharkamellita

    happy-b-day

    VŠECHNO NEJ NEJ NEJLEPŠÍ!! *3*
  • Vše...

    nejlepší, Tomi! Doufám, že narozky pořádně s bráškou oslavíte s kamarády někde v klubu a ne jenom na čajíčku se stařenkama, i když... *1* Co je mi do toho, že? *1* Aspoň nějaké obejmutí bratříčka by jste nám mohli vyfotit.

    Šťastné narozeniny... *14* *14*

    PS: Twincest 4ever! *1* *1* *1*
  • barka.3

    vše nej

    Nevím jak se to píše německy ale vše nej:D
  • bellunqa

    ...

    Sem už tak nikdo nechodí .. njn, ty kluci si to tak zkomplikovali, že po nich zachvíli nikdo nebude vědět. Aby se na ně nezapomnělo *9*
  • ajulina

    hruza!!!

    ahoj..faninky Toma....uz ste se urcite dozvedeli ze PRÝ Tom uhodil svoji francouzskou faninku.....tak sem nasla video o tom....http://www.sodahead.com/blog /60115/tom-kaulitz-hits-a-fan/
    co si o tom myslite?
  • bellunqa

    TwInS

    TwInsááátQa upa žerůůů ... samo že celý TH, jenže oni dva jsou naprosto k sežrání. Taky moc fandím Twincestu, ptž se mi upa moooc líbí a sama ho píšu. Je to kwása.
    TH 4ever!!! *14*
  • lissa12

    kvasa

    tomika miluju a nikdy neprestanu TOKIO HOTEL FOREVER!!!!!!!!!!!!!!miluju tomika *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • petrushe

    Tomííík je prostě neeeeej

    hééky jako Tomík je upéé nejlepčí kocór na světě co? *14*
  • docela ujde...

    a zapomnela sem dodat ze ty dredy sou fakt husty jj to je mazec a ma dobrej styl a aspon nenosi latex jak jeho bratr *15*
  • Hmm

    Tom je v poho z TH se mi líbí nejvíc hraje moc dobře na kytaru a má fajn styl prostě Tom is the best *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší