Přejít na výpis diskuzí

Tom Waits

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud jste fanouškem toma waitse, zvu vás na tomovy české fanouškové stránky, tomwaitsfan.cz. třeba se vám bude info odsud hodit:)
  • Nebylo dobré občas aktualizovat diskografii?
  • Re: Re: Re: Re: Kdo to spachal???

    to jsem zase já co posledně prozradil to "tajemství"že Tom Waits má všude(jen v čechách,nebojte)díru v discografii ono krásné dílko "One From The Heart" si grátis stáhněte na http://download97.mediafire.com/wpzorj511twg/tljjpl52g5p/Tom+Waits+%26+Crystal Tak vám přeji krásnej poslech.Tak zase někdy nashle...
  • Re: Re: Re: Kdo to spachal???

    tak si poslechni Tom Waits & Crystal Gayle - One From The Heart,je to soundtrack k filmu FF Coppoly,ale nikde se o nem nepise nevim proc asi je na nejakym black listu hahahaha *5* *16* ja jsem z tohoto dilka na větvy už hodně dlouho... *3*
  • opity albom

    tak to je sila, ja ma nahravku z anglie ,, v albume small change spieva aspon v 3 pes napity :}} je to mile, napr v pesnicke the piano has been drinking{not me}
    asi to nejaky recenzisti ,alebo vydavatelia zakazali distribuovat....
    a mam cely album small change uplne inak naspievany prevazne opito......no sranda. Tomovy W. sa sice slova nedaju rozumiet, ale je to zvlastne...
    ake je nove 3 cd toma w.? ja som si vypocula kompletnu diskografiu...
  • dirty

    mam rad v hudbe špinu ,a tom waits to vie kurewsky zašpiniť !
  • Re: Re: Kdo to spachal???

    Diskuse? Už půl roku se tu nic neděje.Proč?Jsem tu dnes poprvé, totálně mě dostalo Waitsovo nove trojcédo.A vás? *14*
  • nová bio

    zdravim, jelikož sem sympatizoval s vašimi názory že ta předešlá biografie stála za h... tak sem napsal svoji vlastní-poslal ji-a jak je vidno, tak ji vzali za lepší a dali ji sem, za což samozřejmě děkuju.. takže enjoy, snad se ti co ho neznáte dozvíte víc..pokdu s něčím nesouhlasíte nebo máte výhrady k něčemu co sem napsal...dejte vědět třeba i na mail.. *5*
  • Re: Kdo to spachal???

    Tom hrál zatím v 24 filmech, což je víc než u některých rádo by herců, takže podle mne je v pořádku nazývat ho muzikantem i hercem... *4*
  • tom

    Tom is cool, damn cool. What?
  • lol hlavně že hořké balady a v jeho hořkých baladách atd. já bych to tam dal aspoň ještě 10 krát :D:D:D bleeeeee
  • Jo..

    ...a mě by tím úplně vymyli mozek.... *1* *10* *14* *3* *9* *9*
  • to je recht,to psal nakej u plnej debil ...
  • Kdo to spachal???

    kterej mamrd napsal,ze Waits je herec?to,ze si parkrat zahral,neznamena,ze je to herec,ale je to predevsim muzikant,neuveritelnej.tak si sakra priste rozmyslete,co tam pisete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit