Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Garrigue Masaryk

OSOBNOST 31.12.2006 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • namyslenej blbecek

    masaryk nebyl nic jinyho nez namyslenej blbec co chtel byt slechticem
    • Re: namyslenej blbecek

      Takových diskuzí,se nikdy nezůčastňuji,ale tady opravdu musím.Tak jenom stručně:Co jsi dokázal ty?Rádo by frajer??
    • Re: namyslenej blbecek

      je dost smutné vidět takové příspěvky, odsuzující lidi, kteří ve své době udělali mnoho skutků, které navíc udělali zásadní kroky pro budoucnost svého národa...ale psát sem také že byl "úžasný " a kdo ví co podobného mi přijde poněkud přemrštěné...myslím, že by se mnou mohli někteří souhlasit *7*
    • Re: namyslenej blbecek

      Masaryk byl svobodný zednář a šikanoval katolickou církev. *5*
    • Re: namyslenej blbecek

      Proč sem píšeš takový žvásty? Víš o něm i něco jiného?
      • Re: Re: namyslenej blbecek

        zvasty? to je jen pravda
        • Re: Re: Re: namyslenej blbecek

          Lžeš *8* *8* *8* *8* !!!!!!!!!!!!!
          Masaryk byl náhodou nej prezident!!!!
          *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: namyslenej blbecek

            Máš pravdu!!!! Oni jsou lhářííííí *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Masryk je vul

    Masaryk to neumi *1*
    • nech si toho

      hele chtela bych videt tebe
  • sracka

    smrdito *16* *16* *16*
  • Původní jméno

    Je pravda že se Masaryk původně jmenoval Masařík, ale příjmení si změnil? Můžete to kdyžtak nějak doložit? Díky.
    • Re: Původní jméno

      to je podle mě blbost, doboví karikaturisti mu přezdívali Masařík, ale nebylo to tak. Dobré informace mají v jeho muzeu v Hodoníně. Sorry, kontakt už ti hledat nebudu.
    • Re: Původní jméno

      Ano slyšel jsem to taky. Masařík vycházi ze slovenského mesiar-řezník, masařík-počeštěno-malý řezník, jméno Masaryk je upravené, kvůli zahraničí, studoval ve Vídni a byl aktivní český politik. Oženil se s Američankou.USA jako první uznala jeho-naší samostatnou republiku. *13*
      • Re: Re: Původní jméno

        Stále nechápete, že rodné jméno skutečně bylo MASARYK, otec pocházel opravdu ze Slovenska a to ř je v tom naprostý nesmysl.Naopak, nepřátelské kruhy mezi Čechy z něho dělaly Masaříka.
      • Re: Re: Původní jméno

        Taky mě to zajímalo, ale nevěřím tomu. Oficiálně a všude se zásadně psal MASARYK.Pokud mě přesvědčíte kopií rodného listu nebo jiným důkazem, dávám ruce vzhůru.
  • *16*
  • guui
    • Re:

      MASARIK JE NEJLEPSIIIIIIII !!! VY TO NECHAPETE????????? *7* *7* *7* *3*
  • On Hodonín...Já Hodonín

    Tomáš Garrrigue Masaryk se narodil v Hodoníně a já taky.Dokonce tady ještě žiju(myslím v Hodoníně). *14*
    • Re: On Hodonín...Já Hodonín

      jeeeee!!!takýýýýý jsem bydlela v hodoníně akorát v ratiškovicích to je supeeeeeeeeeer *3* *7* *4* *4* *1*
  • guui
  • Masaryk Nebyl Blbec !!

    Jak se může někdo opovážit mu tohle říct Masaryk byl přijemný člověk velmý hodný a dalo byse říct i štědrý. *3*
    • Re: Masaryk Nebyl Blbec !!

      no vídíš a přitom se za jeho vlády neměli lidi moc dobře *7* *13*
      • Re: Re: Masaryk Nebyl Blbec !!

        1) po hrůzách Rakouska, po válce, po ekonomické krizi, kterou Masaryk nezpůsobil, nemůžete čekat ráj na zami

        2) nevěřte komunistické propagandě...
      • Re: Re: Masaryk Nebyl Blbec !!

        Je fakt, že se za první republiky neměli všichni lidi dobře, ale podle mě to bylo pro Čechy nejlepší období v našich dějinách.
      • Re: Re: Masaryk Nebyl Blbec !!

        Jooo? *5* Ani bych neřekla... *8* *13*
  • Sláva

    T.G.Masaryk pro nás udělal mnoho i málo... většina to nemůže pochopit a pise oněm jaky je to blbec. *13* ale my češi si ničeho nevážíme je to tím že před tím jsme nic neměli a pak najednou jsme měli areny,peníze,vily,tellevize,telefony a další tím sme si začli nevážit věcí. *9* až se vás nato zeptají děti nebo někdo vysvětlete jim to nějak aby jste to pochopili i vy! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit