Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Hanák

OSOBNOST 31.12.2006 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Hanáku, vyjádřete se také k ostatním kandidátům. Pak si budu moci udělat obrázek o Vás.
  • Pavle Seidle.opravdu žasnu a ni se mi nechce věřit.tak zralej muž,který prochází oba režimy a přitom..najivní?nebo spíše úmyslný lhář?po kom Vaše děti mohou mít rovnou páteř,když je zřejmě už nyní učíte vnímat současnost lživě.Copak opravdu neznáte minulost p.Hanáka?A nebo patříte mezi ty vyvolené,kteří bohatnou na lžích,nepravosti a zřejmě i zlodějně.Pohybujete se vůbec na veřejnosti mezi lidmi?Koukáte na dnešní události bez růžových brýlý a bez ucpávek v uších?To jsem ale odběhl od Vašeho názoru a pochvaly herce.?pana Hanáka.Čím se proslavil,co dokázal...?A za jakým účelem p Hanák udělal to,co udělal?Myslíte,že z nějakého politického přesvědčení?Jste opravdu tak najivní?Ptejte se..o kolik vzrostlo asi konto pana Hanáka?
  • Bravo Tomáši, sice tě neznám osobně ale konečně už to někdo odpálil!!!! Je mi 47 let mám dvě děti a chci aby měli rovnou páteř a postarali se sami o sebe..... Bravo, jdu s tebou a hlavně - jsi moc slušnej - podívej se na jeho reakci - NEUVĚŘITELNÉ - proti tvé motýlí slušné úvaze by zase poslal tanky!!!
    • Co je na tom bravo ???? Ať si pan Hanák zamete před svým prahem, byl v KSČ a ještě, když to slušně nazvu, pil jak duha a dělal takové hlouposti, že musí být červený , sám před sebou, ještě teď !!!! Doporučovala bych Vám,pane Hanáku, projít svoji minulost a chytit se za nos !!!! Nemám s panem Fischerem nic společného ani nechci, ale když někdo není soudný, tak to mi naštve.Moooc lituji, že jsem stála v prvních řadách dne 17.11.1989.Vůbec nic se mi tady nelíbí a určitě takhle jsme si to ,většina z nás, nepředsravovali.
    • Děti se ve větě nebo souvětí vždycky píší s tdvrdém Y, když už chceš psát gramaticky!
    • V pohodě,
      o bojové technice tady nikdo nehovořil a pokud se nepletu tak máme demokracii??? - nebo snad ne??? Každý člověk je hoden svého názorového smýšlení! Jinak, co se týče páteře tvých dětí, zašel bych s dětičkama na ortopedii aby neměly pokřivevenou páteř.
  • Pane Hanáku,
    kde berete tu drzost se vyjadřovat k politickým věcem, které jdou absolutně mimo rámec vaší profese? Vyjadřujete svůj názor z hlediska Vaší pomyslné herecké kariéře nebo jste vyslán nějakou vyšší bytostí, která Vám to našeptala? Jakým práve Vy radíte, kdo je slušný člověk, a kdo ne? Vstal jste jako zombie z hrobu, nebo si hrajete na "Mojžíše", abyste se vyjádřil k vnitropolitickému soutěžení kandidátů na prezidentský post? Já mám třeba výhrady k vaší herecké kvalitě. Kdo Vám to sebevědomí rozdal??? Možná byste potřeboval odbornou lékařskou pomoc. Seber se chlapče, držím ti palce!!!
  • pro Ramburačku.
    za komunistů do škol chodilo téměř všechno představenstvo dnešní moci.pane,paní..pletete si režim a jeho fukčnost.soudnej pohled znamená zajímat se o těch 80procent lidí v tomto státě,kteří žijí tvrdý život,kteří se o tu kůrku chleba musí opravdu těžce zasloužit.doba,režim...to není o zřízení,ale o lidech.jaký kdo je a co pro lidi dělá.pro lidi,jako celek.Vaše osobo zřejmě patří mezi novodobé zbohadlíky a tudíž zloděje
  • pane Hanák.je to hnus.ale to,co říkáte a děláte.ten,kterej by měl umět porovnat dnešní dobu s rřívější.jukněte,co se věštilo o demokracii v dobách dávných,kdy ještě neexistovala.moci se chopí mocipáni,kteří budou koukat pouze na svůj prospěch.....to je paráda,že jo.je mi za Vás studno
  • Dobrý den pane Hanáku. Děkuji Vám za Vaše slova. Konečně někdo našel odvahu říci svůj názor veřejně. Pro ostatní negativní příspěvky bych chtěl říct, že pan Fišer se měl vždycky dobře, jak za komunistů, tak za kapitalistů. Vždy měl dobře placené místo. Nikdy se nezapojil do nějaké dobrovolné práce pro společnost, že by zdarma obětoval svůj volný čas pro nějakou společenskou, či humanitární činnost. A jako úřednický předseda vlády nic důležitého "nevybojoval". Přijetím milionových darů na volební kampaň se stal loutkou za níž někdo tahá. Mezi kandidáty se najdou kvalitnější, pracovitější i odborně připravenější lidé schopní samostatně myslet a rozhodovat.
    Proč by měla mít Česká republika po 23 letech od převratu prezidentem bývalého člena KSČ?
  • To ste si nabeh herec na prd a este takove keci trapny plete te se do toho a ja osobne nejsem na vas nazor zvedav to vas napadlo kdyz ste chlastly se Zemanem bechera sem nestranik ty volby budou zas kravina uz se chytil jeden trapak ktery se musel jak koliv projevit kdyz jeho prace nestoji za nic STE TRAPNY
  • Pane Hanák,
    taky je Vám hanba za spoluobčany, kteří skrytí anonymitou za sebe tlačí hnůj, co v nich je? Mám stejný názor jako Vy a jsem Vám vděčen, že jste ho vyslovil. Ten, kdo do strany vstoupil po osmašedesátém roce už musel vědět, co svým vstupem podporuje a vlastně legalizuje. U pana Fišera, jako nepochybně chytrého člověka to považuji za chybu charakteru. Domnívám se, že prezident této republiky by podobnou vadu mít rozhodně neměl. Pokud ke svému prospěchu použil takové svinstvo, kde je záruka,že tuhle zemi nezradí někdy příště? V normální zemi diskvalifikují lidi z politiky podstatně menší chyby, než je kariérismus a spoluodpovědnost za zločiny. Nebo minimálně jejich schvalování.Kolikrát asi při přijímání do strany pan Fišer písemně souhlasil s okupací naší vlasti?
    Je mi smutno.
  • Pane Hanáku kolik Vám zaplatili, za ty keci na videu,jako herec se do toho neserte,protože ty Vaše filmy jsou na nízké úrovni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit