Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Hanák

OSOBNOST 31.12.2006 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otazka

    Muze mi nekdo zdelit, koho ma Tomas Hanak za manzelku? *7*
    • Re: Otazka

      dceru starosty Nižbora u Berouna, kde i spolu bydli...Myslim, ze se jmenuje Barbora.Je opravdu takova jak o ni on sam mluvi. Mlada, krasna a inteligentni :-)))
      • Re: Re: Otazka

        v Nižboře uz je davno starostka....:-D ale Bára je vazne uzasna....kdo ji zna by za ni dal ruku do ohne....a ja se pridavam *4*
    • Re: Otazka

      nejakou zenu z nizbora o 18 let mladsi nez je on
  • video

    jo,taky sem to video videla, ale myslim ze uz to kapku prehani.. *9*
  • Uzasnej :-)

    Ahoj :-) on je fakt suuuper :-) uzasnej chlap :-) a neboji se zahrat i fakt uhozeny veci, nasla jsem super video: http://www.prepinej.cz/index.php?pa ge=reklamy
    fakt to stoji za kouknuti, Suzzii
  • Narozeniny

    Vše nejlepší k dnešním narozeninám! *3*
    • Uzasna videa

      Ahoj :-) on je fakt suuuper :-) uzasnej chlap :-) a neboji se zahrat i fakt uhozeny veci, nasla jsem super video: http://www.prepinej.cz/index.php?pa ge=reklamy
      fakt to stoji za kouknuti, Suzzii *14*
  • Úžasnost sama=)

    Na to kolik mu je je to nadhernej chlap a bezvadnej herec. Na to ze jsem o 28let mladší bych si dala říct:-D *14*
  • Hudba...??

    Ahoj,
    hledam hudbu od Hanaka - pred lety jsem videl videoclip, kde Hanak lezl na skalu a zpival neco jako: ,,...stoupam vis... ,, Jestli nekdo vi jak se to Album nebo ta pisnicka jmenuje - dejte mi prosim vedet. Dekuji.
    Hanak je dobry herec. Libil se mi ,,Kamenny Most,,
    • Re: Hudba...??

      Ahoj! Kamenny most mam taky rada, ale bohuzel, nevim, kde ho sehnat. Mam prez 1 000 DVD, kdybych mohla pozadat o pomoc touto cestou, jak film sehnat - dobre zaplatim. Hodne stesti a porad dobrou naladu Vam i Tomasovi preje Jana
  • Jejda

    Njn Tomáš umí vždycky překvapit,o tom žádná jestli má charisma?Těžko říct ve filmu snad ano,ale v reálu může být úplně jiný..kdo ví.. *7*
    • Re: Jejda

      Tomáš Hanák je skvělý chlap! 2x ročně bydlí divadlo Sklep u nás v hotelu a je úplně pohodový a příjemný človíček, parádně se s ním povídá. Stejně jako David Vávra. *14*
    • Re: Jejda

      Ve skutečnosti je fajn člověk!!!!Sleduji ho při natáčení.Je prýmovej
    • Re: Jejda

      Tak v reálu není jiný. Má skvělý úsměv a charismatický je určitě : ) včera jsem si s ním potřásla rukou *4* *1*
  • víme ,co ...že

    Tomča Hanák je prostě Hanák.Má charisma,které okouzlí,nebo vas ohrozí v pocitu vlastní dostatečnosti.herectví a určitá odměřenost....někdo to vidí jako aroganci.A Tomča je tam kde je,..a to je dostačující...Kdo umí,prostě umí. *3*
    • Dobré zdravie k narodeninám

      Ct.pán Hanák!Dobré zdravie po všetky dni života,veľa zdravia a hodne hereckých príležitostí,aby ste boli stále taký duševne svieži a charizmatický ako ste.Ja som mala tiež narodeniny/ narodila som sa 25.03.1986/píšem slovensky,ale nie som Slovenka-viď moje meno mám grécko-judaistických predkov,som kozmopolitná.To len na vysvetlenie.X-krát :buďte zdravý pre seba i pre všetkých komu na Vás záleží MS *4*
  • ahoj

    vážený pane Hanáku,ráda bych Vám složila poklonu za film Rebelové, kde jste hrál skvělého hospodského a navíc velmi atraktivního. moc vás obdivuju a přeji Vám jen samé úspěchy.pokud budete mít chvilinku, může te mi písnout, byla bych moc ráda, fakt!!! *14*
  • Protikuřácká kampaň

    Vážený pane, se zájmem sleduji Vaši účast na kampani proti kouření dětí. Domnívám se však, že její metody se minou účinkem. Velmi zajímavé informace na toto téma najdete v knize Malcolma Gladwela - Bod zlomu s podtitulem "O malých příčinách a velkých následcích". Celá je skvělá, ale našeho tématu se týká kapitola č. 8 s poněkud matoucím názvem - Sebevražda, kouření a hledání nechytlavé cigarety. Knihu vydalo nakladateůství Dokořán v roce 2006.
    Přeji Vám hodně štěstí a jsem s pozdravem
    Jan Smejkal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit