Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Hanák

OSOBNOST 31.12.2006 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • víme ,co ...že

    Tomča Hanák je prostě Hanák.Má charisma,které okouzlí,nebo vas ohrozí v pocitu vlastní dostatečnosti.herectví a určitá odměřenost....někdo to vidí jako aroganci.A Tomča je tam kde je,..a to je dostačující...Kdo umí,prostě umí. *3*
  • Re: Re: cotoje

    TEN ČLOVĚK JE TOTÁLNĚ NA MARSU,ALE PŘEDEVŠÍM ŽERE SÁM SEBE A LŽE SI DO VLASTNÍ KAPSY...
    NENÍ ANI SCHOPEN ŘÍCT,ŽE HRNEČEK NENÍ OD PRABABIČKY , ALE S ,,KAUFLANDU,, JEŠTĚ NA NĚM BYLA NA DNĚ NALEPENÁ CENOVKA.A VĚŘTE,NEBYLA,NEBYLA TO RECESE... *8*
  • ahoj

    vážený pane Hanáku,ráda bych Vám složila poklonu za film Rebelové, kde jste hrál skvělého hospodského a navíc velmi atraktivního. moc vás obdivuju a přeji Vám jen samé úspěchy.pokud budete mít chvilinku, může te mi písnout, byla bych moc ráda, fakt!!! *14*
  • Protikuřácká kampaň

    Vážený pane, se zájmem sleduji Vaši účast na kampani proti kouření dětí. Domnívám se však, že její metody se minou účinkem. Velmi zajímavé informace na toto téma najdete v knize Malcolma Gladwela - Bod zlomu s podtitulem "O malých příčinách a velkých následcích". Celá je skvělá, ale našeho tématu se týká kapitola č. 8 s poněkud matoucím názvem - Sebevražda, kouření a hledání nechytlavé cigarety. Knihu vydalo nakladateůství Dokořán v roce 2006.
    Přeji Vám hodně štěstí a jsem s pozdravem
    Jan Smejkal
  • Re: Re: Vyhaslost ...

    Já doufám, že to je tak, jak píšete, protože mně se strašně líbil a nevěděla jsem, co si o tom mám myslet... *3*
  • t. hanák

    No Tomáš Hanák byl ve třináctý komnatě prostě svůj, několikrát byl už určitě v nákých takovýhle pořadech, který jen vyzvídaj na hercích a herečkách různý věci!a on si určitě o takovýhle pořadech myslí svoje *3*
  • Re: Vyhaslost ...

    Asi jste nepochopila, že celá Třináctá komntata T. Hanáka byla jen recese. Asi neznáte humor divadla Sklep. Člověk, co toto vydání pochopil se náramně bavil, zatímco ostatní si hanáka jen znepřátelili. Už jen proto pana Hanáka obdivuji. Ví, že minimálně 70% národa to vezme vážně a znechtí si ho, přesto do toho jde. Pouze paradoval dnešní "upřímné" hvězdy.
  • Re: Vyhaslost ...

    Ta vyhořelá svíčka v životě něco dokázala!No možná,že jste tam měla být vy,ale asi by to nebylo o nic lepší.Kecac umí každý *10*
  • ....

    Já si myslím,že Tomáš Hanák,umí dobře zahrát když chce a když má dobrou režii.Navíc je to nádhernej chlap i když je mu 50 a vůbec mi nepřijde namyšlený.Tak!
  • Re: cotoje

    13.komnata o Hanákovi byla celá koncipovaná jako vtip. *5*
  • Re: Hercem bez talentu

    Jestli Tomáš Hanák není herec, tak potom ty nejsi člověk... *3* *5*
  • Vyhaslost ...

    Pan Hanák ve 13. komnatě na mě působil jak vyhořelá svíčka. Raději jsem program asi po 10 minutách přepla, abych si nezkazila večer. Myslím, že stačilo, když pan Hanák zkazil den paní Ester Kočičkové. Ta měla nelehký úkol z něj vůbec něco vypáčit a pokud se jí to podařilo, tak to opravdu "stálo za to". Lituji, ale mému o pět let staršímu manželovi nesahal ve 13. komnatě p. Hanák fyzickým vzhledem ani po kolena.
  • cotoje

    zak jsem viděl včera toho blba v televizi, snad 13 komnata nebo co. To co tam předváděl, to bylo něco. Vědšího stupidního blba by člověk pohledal.Somrák, který se díky nadáváním na všechno z minula prezentoval a hodil se do krámu, dostal na výsluní. Se opravdu předvedl co je za člověka. Blahopřeji. *13* *5*
  • cotoje

    zak jsem viděl včera toho blba v televizi, snad 13 komnata nebo co. To co tam předváděl, to bylo něco. Vědšího stupidního blba by člověk pohledal.Somrák, který se díky nadáváním na všechno z minula prezentoval a hodil se do krámu, dostal na výsluní. Se opravdu předvedl co je za člověka. Blahopřeji. *13* *5*
  • Namyšlenec

    *3* Pan Hanák se mi zdá na ročník 57 vzhledově starý, to snad ten alkohol v dřívějších dobách. Ani takový krasavac se mi nezdá,tak nevím co si o něm myslet. Včera hovořil v televizi, zdá se my namyšlený. Asi jsem chlap a tak se na věc dívám přísněji. Vlastík
  • charismatik

    Ve včerejší 13. komnatě si dělal T. Hanák srandu z diváků nebo z moderátorky?
  • Re: Pane Hanáku..

    Milá Leňulko, zdá se, že humor a nadsázka je Vám naprosto cizí.
  • Pane Hanáku..

    Měl by ste se zamyslet nad tím, jak ste namyšlený a lidi kolem sebe urážíte. Jste sympatický a líbí se mi, jak hrajete, ale když sem viděla 13.komnatu, tam sem hleděla, jak jste se choval *13*
  • Pane Hanáku..

    Měl by ste se zamyslet nad tím, jak ste namyšlený a lidi kolem sebe urážíte. Jste sympatický a líbí se mi, jak hrajete, ale když sem viděla 13.komnatu, tam sem hleděla, jak jste se choval *13*
  • Příspěvek do diskuze

    Tomáši, Ty jsi takový herec jako Vašek Vydra tanečník.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit