Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Hanák

OSOBNOST 31.12.2006 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protikuřácká kampaň

    Vážený pane, se zájmem sleduji Vaši účast na kampani proti kouření dětí. Domnívám se však, že její metody se minou účinkem. Velmi zajímavé informace na toto téma najdete v knize Malcolma Gladwela - Bod zlomu s podtitulem "O malých příčinách a velkých následcích". Celá je skvělá, ale našeho tématu se týká kapitola č. 8 s poněkud matoucím názvem - Sebevražda, kouření a hledání nechytlavé cigarety. Knihu vydalo nakladateůství Dokořán v roce 2006.
    Přeji Vám hodně štěstí a jsem s pozdravem
    Jan Smejkal
  • ahoj

    vážený pane Hanáku,ráda bych Vám složila poklonu za film Rebelové, kde jste hrál skvělého hospodského a navíc velmi atraktivního. moc vás obdivuju a přeji Vám jen samé úspěchy.pokud budete mít chvilinku, může te mi písnout, byla bych moc ráda, fakt!!! *14*
  • charismatik

    Ve včerejší 13. komnatě si dělal T. Hanák srandu z diváků nebo z moderátorky?
  • Jejda

    Njn Tomáš umí vždycky překvapit,o tom žádná jestli má charisma?Těžko říct ve filmu snad ano,ale v reálu může být úplně jiný..kdo ví.. *7*
    • Re: Jejda

      Tomáš Hanák je skvělý chlap! 2x ročně bydlí divadlo Sklep u nás v hotelu a je úplně pohodový a příjemný človíček, parádně se s ním povídá. Stejně jako David Vávra. *14*
    • Re: Jejda

      Ve skutečnosti je fajn člověk!!!!Sleduji ho při natáčení.Je prýmovej
    • Re: Jejda

      Tak v reálu není jiný. Má skvělý úsměv a charismatický je určitě : ) včera jsem si s ním potřásla rukou *4* *1*
  • cotoje

    zak jsem viděl včera toho blba v televizi, snad 13 komnata nebo co. To co tam předváděl, to bylo něco. Vědšího stupidního blba by člověk pohledal.Somrák, který se díky nadáváním na všechno z minula prezentoval a hodil se do krámu, dostal na výsluní. Se opravdu předvedl co je za člověka. Blahopřeji. *13* *5*
    • Re: cotoje

      za to ty si teda prvotridni umelec....precet vubec nekdo ten text nez si ho zverejnil??? kdyz chces nekam psat, tak pis alespon bez chyb!!!! ty ignorante....a az se dostanes tam co on, tak pak komentuj a bude ti vyslyseno...
  • Dobrý den pane Hanáku, četl jsem na mailu Váš příspěvěk ohledně komunistické minulosti pana Fischera. Prošel jste si někdy i minulosti ostatních představitelů tohoto státu. Jestli ne, tak to udělejte a ještě lepší bude, když budete se vyjadřovat pouze k vaší profesi. Tomu snad rozumíte.
  • Hudba...??

    Ahoj,
    hledam hudbu od Hanaka - pred lety jsem videl videoclip, kde Hanak lezl na skalu a zpival neco jako: ,,...stoupam vis... ,, Jestli nekdo vi jak se to Album nebo ta pisnicka jmenuje - dejte mi prosim vedet. Dekuji.
    Hanak je dobry herec. Libil se mi ,,Kamenny Most,,
    • Re: Hudba...??

      Ahoj! Kamenny most mam taky rada, ale bohuzel, nevim, kde ho sehnat. Mam prez 1 000 DVD, kdybych mohla pozadat o pomoc touto cestou, jak film sehnat - dobre zaplatim. Hodne stesti a porad dobrou naladu Vam i Tomasovi preje Jana
  • Úžasnost sama=)

    Na to kolik mu je je to nadhernej chlap a bezvadnej herec. Na to ze jsem o 28let mladší bych si dala říct:-D *14*
  • Pane Hanáku, kdo Vás tak zblbnul, že jste se propůjčil k takové věci? Že by Zeman ? Vzpamatujte se !!! Pan Fischer je nejschopnější kandidát. V Londýně jim nevadí minulost, ale hlavně co umí.Vy jako herec jste toho moc neukázal, žádná hitparáda.vraťte se do hrobu a spěte dál.
  • tom

    dobrej kámoš *1* skvěle se s ním kecá. a je sexy jak se s ním bavím jdu do kolen *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit