Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Hauptvogel

OSOBNOST 20.3.2009 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zraje jako víno,čím je starší,tím je hezčí,zajímavější,přitažlivější.
  • Je to prostě sympoš ... :-)
  • sexy

    Je sexy... :) Sice mi ta jeho čeština rve někdy uši, ale kouká se na něj hezky :)))
  • datum

    Pane Hauptvogle.
    Bylo by dobré, kdybyste se naučil česky - tedy včetně cizích slov. Slovo datum je rodu středního - vždy bylo a stále je. Bylo strašné poslouchat Váš příspěvek na téma data velikonočního pondělí. Když o "datumu" hovoří někdo, kdo češtinu nemá jako "výrobní nástroj", tak s to dá snést. Ale novinář se přece živí češtinou! naučte se ji, prosím.
    Kovářík
    • Pane Kováříku,
      5. pádem voláme: "pane Hauptvogele" :)
      Hezký den
      Hana Hauptvogelová
  • Hauptvogel je BLB

    Hauptvogel je blb na trinactou, takze do te Novy zapadne... Verim tomu, ze lidi s senilni demenci a s IQ houpaciho kone ho maji v oblibe, ale jeho prispevky maji stejny prinos jako urad ex-novaka Radka Johna. Dnesni reportaz s teplomerem v ruce me naprosto sokoval. *9*
  • Pozdrav

    Dobry den Tomasi,
    mam jinou e-mail adresu; chtel bych vedet jak jste na tom s tim cestovanim. Manzelka mi dala Vasi adresu, ale zda se ze nefunguje. Nedostal jsem odpoved.
    S pozdravem
    FM
  • mili pane

    jste hrozny kokot. nemate kamarady, kricite, neumite informovat............. proste pejcus! *9*
    • Re: mili pane

      Ty nevychovaný a vyhrabaný ehm..blbečku.Tomáš Hauptvogel není nic z toho,jak jsi ho nazval,to jsi určitě ty,ale jelikož nechci tady být sprostá,tak si každý myslí své,ale titulovala bych tě jinak.je to úžasný muž,jen je škoda,že je v Praze a že není ještě druhý originál v Otrokovicích.Na TN se dívám taky proto,že se těším až ho zase uvidím.Tome,jste vážně fajn a škoda,že se neznáme *3* .
    • Re: mili pane

      Milý uživateli Boraxi, za prvé se naučte gramatiku a za druhé si všimněte, že tohle není Váš životopis, tak se tady přestaňte šířit o tom, jaký jste pejcus, který nemá kamarády, křičí a neumí informovat, oki?
  • Kontakt

    Dobry den Tomasi,
    potreboval bych se s Vami spojit, tady je muj e-mail :fjmikes@yahoo.com.
    Dekuji Vam
    F.Mikes
    PS Psal jsem Vam na Vas seznam e-mail, ale nedostal jsem odpoved.
    Dekuji
  • Kontakt

    Dobrý den, potřeboval bych kontakt na Tomáše Hauptvogela, kvůli nabídce moderování plesu.
  • fanda

    jen tak oro zajímavost.Kdy spíte?Ráno jste ve snídani a večer jste měl třeba povodně.Co na to manželka?
    • Re: fanda

      Taky mě to baví,ma zajímavý kouzlo osobnosti,škoda,že není na kluky. *1*
    • Re: fanda

      Dobrý den, jakou myslíte? :-)
      • Re: Re: fanda

        tu vaší samozřejmě :-),žádná asi není,že?! *15*
      • Re: Re: fanda

        Tome,jste vážně super chlap a velký sympaťák,škoda jen,že je jen jeden originální T.H.Někdy bych vás opravdu ráda potkala:-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit