Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Julínek

OSOBNOST 19.1.2011 10:01
22 příspěvků

MUDr. Tomáš Julínek senátor za ODS Pol. příslušnost: ODS Volební obvod: č. 55 - Brno-město Zvolen za: ODS v roce 2004 Mandát: 13.11.2004 - 13.11.2010 Vystudoval Lékarskou fakultu Masarykovy univerzity, promoval v roce 1982. Ješte téhož roku nastoupil do plicní lécebny v Jevícku a praxi anesteziologa získával v nemocnici ve Svitavách. Od roku 1986 sekundární lékar na Anesteziologicko-resuscitacní klinice Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brne. V roce 1991 byl jmenován primárem ARO nemocnice v Ivancicích. V letech 1992-94 zde ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Abys tak chcipnul smejde
 • Pujdeš do pekla už brzo!
 • Pane Julínek vypadněte

  Julínek mluví jen o penězích- kde je vzít.Vše je již "zprivatizováno", rozkradeno. Stát prohrává miliardy v soudních sporech,nesmyslně zbrojíme kupujeme letadla, obrněné transportéry, vysíláme žoldáky do zemí amerického zájmu.Na tom peníze šetřit nemůžeme, co by tomu přece ve světě řekli. Těm co si rozdávají milionové odměny, z našich daní si dělají platy a požívají výhody ( nyní prý mají malé platy europoslanci) Vaše "reforma" nevadí a vaší straně zase nevadí názory středních a sociálně slabých vrstev. Těm můžeme klidně brát a z jeich peněz zacpat ústa zdravotníkům.To je přece vaš skutečná strategie. Pro něco tak nemorálního není slov a tak hlavně za nevýdělečné děti a důchodce Vám vzkazujeme: Pane Julínku zavinil jste zhroucení ODS- zmizte a již se neukazujte. *13*
 • Dotaz

  Pane ministře,je pravda že se úrazové nemocnici v Brně mstíte za to že vás někdo kdysy na hodinu propustil protože jste byl v práci vožralej jako prase? Vy se asi nepřiznáte ale možná se ozve někdo kdo ví víc.
  • Re: Dotaz

   Čoveče já ti nevím.Já jsem slyšel,že ho vyrazili ze špitálu ve Svitavech-prej byl nebezpečnej pacientům.Ale je možný,že ho vyrazili z obou nemocnic.
   Zkrátka takovej náš doktor Mengele a Cikrt je jeho nepovedenej (nebo povedenej?) experiment:

   http://www.youtube.c om/watch?v=4W--6KM27WQ

   Jo a pozor jestli v tom linku nejsou mezery-většinou je to tady v diskuzích dělá.
   • Re: Re: Dotaz

    Bohužel Cikrt tady svůj profil nemá, tak to fláknu sem. Stejně se jim říkalo "Malej s Velkým a Velkej s Malým":

    Přijde pán do nové luxusní restaurace s exotickou kuchyní.
    Po delším výběru si vybere želví polévku a želví minutku.
    Když se dlouho nic neděje dojde mu trpělivost a nechá se zavést do kuchyně.
    Tam se kuchař pokouší s pomocníky,utnout želvě hlavu dranžírákem.
    Pomocník vnadí želvu na čerstvé zelí a kuchař tne,želvy vždy vyhraje a tak stále dokola.
    Pán na to hledí a nakonec si pučí nůž,vrazí želvě ukazovák do řiti,ta leknutím vyvalí hlavu,šmik a hotovo.
    Personál kuchyně na to hledí a hned vyzvídá kde se to pán naučil a jak to že mí takové zkušenosti.
    Nato pán odvětí,nikomu to neříkejte,dělám na ministerstvu zdravotnictví a takto nasazujeme ráno co ráno kravatu Cikrtovy.
 • Přispívání na mzdu lékaře

  Pane ministře,ve statistice uvádíte,že pojišťovny ušetřily 4 miliardy korun.To se jim šetří,když poplatkama pacienti dávají na mzdové ohodnocení lékařům.Že se nestydíte s vašimi přisluhovači navrhovat reformní zákony,které většině lidí spíše ublíží,než pomohou.Konkretizujte Standartní a nadstandartní péči,aby lidé věděli na co přesně mají nárok z veřejného zdrav.pojištění a na co si už musí připlatit.Snad se dočkáme. http://img.osobnosti.cz/smiles/13.g if http://img.osobnosti.cz/smiles/14.g if
 • nová diagnoza v lékařství

  Přoč pane Julínek děláte reformu od zdola.Schody se zametají shora dolů.Doplácí na vaši deformu ti méně majetní co nemají na léky a všechny doplatky k tomu.Ti co mají nadbytek taky více berou ze společného pytle.Není to tady správně nastaveno.Klíč mají ti lékaři co poctivě léčí a nezvou si stále na kontroly ty co tomu vlastně nerozumí-,ale řekl /a/lékařka.Ona potřebuje aby chodili tito,je třeba léčit a vyléčit.Myslím ,že ta "Vaše"diagnoza léči ty nemajetné *13* *13* Tak se to nedělá.Nevidíte neslyšíte jen si píšete ,a od stolu určujete pravidla a bič jen na ty co nedosáhnou na tu "vaši"léčbu či jen takto je léčite?
 • pozdrav

  .... a ten čurák s tou hlavou bez krku - ten opravdu vypadá jako falos - mohl by stát modelem ! Ten ti asi dobře kouří ocas co Julínku ? Je tak akorát po pás co ?
 • pozdrav

  Ty vocas snad si nemyslíš že se lidé nechají očkovat za peníze ! Naco si platíme zdravotní pojištění ? kolik si zaplatil ty ty kokote ?
 • hodnocení

  Držím palce,jediný ministr,ktrerý pro zdravotnictví něco pozitivního dělá *4*
 • Trest

  Nemáte právo si dělat ze mě srandu bídáci.
  • Kdo

   kdo jste vy tele *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit