Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Krulich

OSOBNOST 4.1.2008 4:10
  31 příspěvků

Tomáš Krulich je český kytarista, člen skupiny Kabát. V roce 1980 se stal jako žák mistr republiky ve fotbale za FK Teplice. Původní profesí je projektant v chemičce. Hraje na kytary značky Gibson, Fokus a Fender. Nejvíce používá kytary Gibson Explorer, Gibson Flying V. Na turné 2011 Banditi di Praga si nechal na zakázku udělat kytaru typu Telecaster od firmy Fokus, na níž je ze zadní strany logo Kabátu a jeho obličej. Celé tělo je udělané jako riflovina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen bych chtěla vědět křestní jméno vašeho tatínka a dědečka, děkuji.
  • Vše nej k 48 narozeninam ;-)
  • Všechno nejlepší Tome ke 47.narozeninám! :-)
  • A nevíte někdo, jestli je ženatý? Nebo jestli má děti?
    • Je ženatý a má děti ;)
  • Tomaš,Hranice na M.,mala izba,vychodňar,ak to náhodne budeš čítať,potrebujem dať reč-pracovne, neviem sa inač spojiť(0903906512)
  • Všechno nejlepší Tome :-)
  • Všechno nejlepšííí *4* *4* *4*
  • natyppp
    Já bydlím taky ve městě Teplice!!!! :-) *14*
  • jseš cigaretový kral sory nemusis se rozcilovat obludo *16* *11* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • themajkl19
      Přestaň se vydávat za Otu a neurážej ostatní členy ty nejseš Ota Váňa protože skutečnej Ota Váňa by jen tak jsem nevlezl a nebuzeroval ostatní tak toho laskavě nech *16* *16*
      • Přesně tuto zprávu jsem napsal na tento anonym (Ota váňa na osobnostech) ,né že bych s tebou nesouhlasil ,ale odkopírval jsi asi zřejmě mojí zprávu :-)
  • Tomáš Krulich

Všechno nejlepší k narozeninám :-D ;-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit