Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Magnusek

OSOBNOST 17.10.2009 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomáš

    V Bastardech hrál bezvadně,byl to výkon jak prase,zapamatovat si tak dobře tolik textu atd. Podle mě tam hrál suprově,měl velkou roli!
  • Dobrý den, teď jsem viděl Bastardy. Musím vám napsat, že jste byl skvělej! Sám jsem herec a kdysi jsem točil s Petrem Šíchou svoji první hlavní roli ve filmu "Silnější než já". Jen jsem vám chtěl říct, že to byl dneska od vás naprosto přirozenej výkon, bez klišé, kterým se nikdo z nás občas nevyhne, i když bychom rádi..dostal jste mě! Mějte se a přeju ve vašich aktivitách, kterých, jak jsem četl, není málo, hodně štěstí.
  • Fandíme mu. Někdo s tím už musí něco dělat.
  • ...taky teď koukám na Bastardy i když mám co dělat abych to nepřepla,protože to je děs...ale musela sem se hned podívat co že to tam hraje za toho strašně sympatickýho herce... *2* Takže chci jen napsat panu Magnuskovi,že se mi moc líbí...i jako herec i jako chlap *14* *3*
  • Tomáš je super člověk *14*
  • Nemohu tomu ani uvěřit, že tak výstižně tuto problematiku někdo zachytil. Tento film by měli minim. 5x zopakovat, aby si už někdo všiml co se ve skutečnosti děje v teto společnosti. To jako když se rozlezou vši ve vlasech a kdo to má pak vyčistit?? Dá to vůbec někdo do pořádku???? Budeme se bát vyjít z naších domovů kvůli těmto lidem.
  • Magnuska by měli za jeho dílka paralyzovat, jsou to škváry
  • cav si tam dobri herec a cosi učil tak to bilo zabite kamo *8* *8
  • český režisér.Natočil např.film Bastardi

  • mmmmmmmm

    Jeho film Bastardi na mě působí jednoduchým,černobílým dojmem. Nic moc film. Pán působí zakomplexovaně...
    • ...to by mě docela zajímalo jak si na to přišla...??? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit