Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Matonoha

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    Ahoj Tomáši.jste můj velký idol a nejhezší chap z RP. s I vankou jste byli supr pár. přeji Vám jen samé úspěchy nejen v práci, ale i v soukromém životě!!!
    kdyby jste mi napsal, měla bych velkou radost.
    ahoj Barča *3* *14* *3*
  • Tomáš Mátonoha

    Nejlepší je v roli Kamila, kde hraje s Pavlem Liškou v komediografu. *1* *3*
  • dobrej herec ale člověk?to teda nevim

    O Tomáši Matonohovi jsem si vždycky myslela, že je to báječnej a super chlapík, ale po mé zkušenosti, kterou mi moje letní brigáda na jedné nejmenované slavnosti s ním přihodila si to o něm už asi nikdy myslet nebudu. Já měla na starosti u hl. vchodu slavnosti trhat vstupenky a on na této slavnosi moderovat a když přijel myslel si, že když je on pan slavný herec, že může parkovat, kde chce. Když jsem zpozorovala, že nějaký muž(nepoznala jsme ho vůbec) parkuje bez pomoci příslušného brigádníka, který měl na práci udávat lidem parkovací místo tak sem ho na to slušně upozornila, ale on začal vykřikovat já můžu parkovat kam chce..a jako toto mě docela překvapilo a když do k tomu začal křičet já jsem Matonoha..já byla v šoku a ani když mi řekl své jméno nevěděla jsem o koho jde. Až když mi to kamarádka řekla. Připadal mi jak kdyby si myslel, že je něco víc když je to on ten z tý televize...jako to jsem nečekala ani v přinejmenším:-(V porovnání se zpěvákem Petrem Bendem, který tam měl vystoupení, a který také měl problém se zaparkováním byl Petr Bende mnohem přijemněší a milejší.
    • Re: dobrej herec ale člověk?to teda nevim

      Já mám tuto zkušenost s Daliborem Gondíkem .Takhle vypadá jako super chlap, se kterým je jen a jen sranda ,ale když jsem hlídala na Velké pardubické, choval se jak kdyby mu patřil celý svět. Prostě arogantní idiot.Od té doby ho nesnáším i když to jeho chování se netýkalo přímo mě.
  • RP

    No Tome to co jsi předvedl posledně s Ivanou nestálo za nic.Skus se do toho víc opřít.
  • Jak jsem poznala, je tento chlápek pěkně arogantní a namyšlený!to jsem nečekala a byla jsem tím poměrně dost zaskočená!!!není to dobrý herec a už vůbec ne moderátor.Je pěkně nudný a PŘEtrapný!!!!!a navíc by se mohl trochu upravit, vypadá jak vlkodlak - nebo vlkodav!!!!!!!!!nazdar
  • ........

    Vas mam jako herce opravdu mooocinky rada...mate proste neco v sobe....fakt suuper.......hlavne ta role v gymplu ta vam opravdu slusi *3* *3*
  • dopis

    Pane Matonoho jste nejlepší z Rodinných pout spolu s Ivankou jste tam nejlepší pár!!!! *3* *3* *3*
  • Tomáše matonohu mám za oblíbeného herce,především ho mám ráda ze dvou seríálů vinaři a comeback.
    Comeback je fakt super sitcom tak mě baví že se pořád na něj dokola musím koukat.
    Tomáš Matonoha je prostě charakter a ty negativní věci co píšete o něm mi nevadí.
  • Sykorka

    ach jo proč zovna museli vyřadit nejlepšiho herca!Na rodiná pouta sem se vždycky těšil jenom kvuli němu tet to neni ono *9* *9*
  • Vyborne - nepoustejte v praci:o)

    http://www.youtube.com/watch?v=djFcjDyaZNY&NR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit