Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Netík

OSOBNOST 10.5.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

    komu nadavas? vubec nerozumim o co se to tu snazis...a to cislo at tam dal kdokoli tak je to debil...
  • Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

    TY PÍČO
  • Re: Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

    ABYCH TO LASKAVĚ PRO VŠECHNY UVEDLA NA PRAVOU MÍRU, POSLEDNÍ PŘÍSPĚVEK CO SEM PSALA BYLO "no určitě" PAK NĚKDO PSAL MÍM JMÉNEM I TO ČÍSLO I VŠE OSTATNÍ!!! *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

    anushka: hej si na palici? proc jako tady verejne davas tomovo cislo? jesli je teda fak jho...jaky by to bylo tobe kdyby celej narod mel tvy tel number??? a to o sobe tvrdis ze ho mas rada ci co??? tak se nad tim laskave zamysli... *16*
  • Re: Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

    no jasne ze je sám mi ho dal jo a nnzc
  • Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

    je to fakt na tomaska jestli jo tak dekuji *9*
  • Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

    tady je : 721302471
  • Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

    no učitě ;)
  • Re: Re: tomasek je nejlepsi

    kde jsi vzala das my ho *1*
  • Re: tomasek je nejlepsi

    mám.... *7* *3*
  • Re: tomasek je nejlepsi

    myslis si ze by ti ho nekdo dal??? chudak tom jko i kdyz je telefonni maniak tak by urcite nebyl rad kdyby sici fanousci meli jho tel number *13* pockej si na nej u haly treba ti ho da *7*
  • tomasek je nejlepsi

    nemate nekdo cislo na mobil tomase netika *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

    tak to ja si asi nezvyknu nikdy!!! a ještě když vidim fotku kde je s nim naka holka vyfocena!!!! no to uplne grrrrrr
  • Re: Re: Re: Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

    tak to bud rada ze ja tady svou zarlivost neprojevuju *16* me to taky sere ale snazim se nedavat to n ajevo *13* ale uz si pomalu zvykam... *3*
  • Re: Re: Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

    no jo on jke prostě dokonalej.....je mě štve že s elibi tolik holkam!!! *16*
  • Re: Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

    já vííímmm *3* nebooj *4* ale to ta radost...sem si nemohla pomoct to sem nenapsat *1*
  • Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

    no jo nejsi sama kdo ho milujeee *7* .......... *14* *14* *14*
  • tome si nejlepčí!!!!!!!!!

    Tome gratuluju k hatricku!!! gratuluju ke 2.místu!!!! a gratuluju k ocenění nejlepšího střelce super six!!! moc moc ti to přeju z celýho svýho srdce!!! hrozně moc si to zasloužíš!!!ps: miluju tě čim dál víc *14* a to sem mysela že už to víc nejde *14* seš pstě nejlepčí!!!!! *1*
  • MILUJU

    MILUJU HO!!!!! *14*
  • nejlepší

    Tohle je vůbec můj nejoblíbenější hokejista! Jak ve SPARTĚ tak všude!!! *14* Je krásnej a jeho kličky sou D.O.K.O.N.A.L.Ý!ILU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit