Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Netík

OSOBNOST 10.5.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ???

    for netik: proč sem dáváš fotky který tu už sou...myslim tu s toho super six..??...ech trochu nechápu
  • tomas netik

    netík je nejlepší ale ton je lepší ale je 2
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *5* *5* *5*
  • láska

    Já ho tak miluju..... Je tak krásnej a tak úžasnej když ho vidim to je to nejkrásnější. Doufám že neodejde od nás ze Sparty jinak by to bylo to nejhorší co by se stalo! Já bych to bez něho nepřežila a myslim že víc holek *9* .............Je to nejkrásněšjší chlap na světě a moc ho miluju ! ! ! Je prostě dokonalej ! *14* *14*
  • tomášek

    Ahojky holky ! *14* Koukám, že tu koluje "Tomáškovo" číslo *1*
    • Re: tomášek

      Že bych mu napsala? *1* *1*
      • Re: Re: tomášek

        Čauky Anetííí *5* *14* :) jak žijeeeš :)
        • Re: Re: Re: tomášek

          Skvěle :-D Jak jinak...taky se těšim do Uval..teda jestli mě s sebou vezmete :-D Jako docela se bavim tim, jak jsou ty holky blbý a myslej si že jako jim sem někdo napíše jeho číslo... *1*
          • Re: Re: Re: Re: tomášek

            anetik: zdarek :-) jko taky to nechpu komu to tak nemyslí....ja na nej cislo mam ale to bych asi byla fanynka na hovno kdybch jho cislo rozdavala...na to ho mam az mooooccc ráda nez abych mu takou svinarnu udelala....myslim ze fanynka kera by to udelala neni fanynka...
      • Re: Re: tomášek

        hmm jenze tohle cislo vubec neni tomovo...to si tady asi nekdo dela srandicky...ale zase lepci nez tomovo cislo zverejnovat...
        • Re: Re: Re: tomášek

          AHooojky Lucíííí :-*už se těěěšim do ÚVAL!
          • Re: Re: Re: Re: tomášek

            ahojky:-) jj taky se tesim :-) uz aby to bylo :-D doufam ze se na nas tesi aj tomas :-D ale to urco joo :-D
            • Re: Re: Re: Re: Re: tomášek

              :D no to nevim ale na tebe určitě!!! :))) už víš kdy to budeee???
  • neta

    entik je nejlespsi zeo
  • netik

    Netík je nejlepší hokejista Sparty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! *1*
  • TOM JINAK

    HLAVNE TOM SE PEKNE NALIL U NAS NA LOUCENI NA PATRINSKY HOSPODE, CO MA OD DOMU 10M:-)))))))......A POZOR BEZ KAROLINKY...... *15*
    • Re: TOM JINAK

      mmchdm ty vis kde bydli? to be me teda zajimalo...
    • Re: TOM JINAK

      bez jaky karolinky?
      • Re: Re: TOM JINAK

        jeho pritelkyne...
  • bydleni

    pazny71:ja vim kde bydli ty ne
    *1* *1* *1*
    • Re: bydleni

      kdo rek ze to nevim?
    • Re: bydleni

      Hm..a já to taky vim..a je mi to na h.. :D
      • Re: Re: bydleni

        To je mozny....ja jsem taky z loucene, tak jsem chtela upresnit nektery veci......
    • Re: bydleni

      to ja vim taky..u nas ma jeho rodina letni dum, kde jsou 90% roku..i se segrou gabinou, jejima detma a jeho bratrancema - kedou,martinou a a a ..
  • Tomova přitelkyně

    Tomova přítelkyně neni Karolína,ale Kristýna!! *8*
  • pritelkyne

    jeste kdyz jsme byli v sezone propodpis tak ji oslovaval kristynko jdeme domu
    *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: pritelkyne

      no konečně někdo všímavej a všeznalej:D Terka boduje a má naprostou pravdu,bože a to prej o něm víte všechno... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit