Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Netík

OSOBNOST 10.5.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • netik

    Netík je nejlepší hokejista Sparty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! *1*
  • neta

    entik je nejlespsi zeo
  • Tomášek má narozeniny =) 26 :D

    Tak už je Tomáškovi 26 *1* Hmm...asi co by se hodilo, tak bych mu přála hoooodně štěstí a úspěchů do dalších nejen hokejových let :)) a aby ještě dlouho vydržel ve Spartě ;)) *14*
  • tomášek

    Ahojky holky ! *14* Koukám, že tu koluje "Tomáškovo" číslo *1*
    • Re: tomášek

      Že bych mu napsala? *1* *1*
      • Re: Re: tomášek

        Čauky Anetííí *5* *14* :) jak žijeeeš :)
        • Re: Re: Re: tomášek

          Skvěle :-D Jak jinak...taky se těšim do Uval..teda jestli mě s sebou vezmete :-D Jako docela se bavim tim, jak jsou ty holky blbý a myslej si že jako jim sem někdo napíše jeho číslo... *1*
          • Re: Re: Re: Re: tomášek

            anetik: zdarek :-) jko taky to nechpu komu to tak nemyslí....ja na nej cislo mam ale to bych asi byla fanynka na hovno kdybch jho cislo rozdavala...na to ho mam az mooooccc ráda nez abych mu takou svinarnu udelala....myslim ze fanynka kera by to udelala neni fanynka...
      • Re: Re: tomášek

        hmm jenze tohle cislo vubec neni tomovo...to si tady asi nekdo dela srandicky...ale zase lepci nez tomovo cislo zverejnovat...
        • Re: Re: Re: tomášek

          AHooojky Lucíííí :-*už se těěěšim do ÚVAL!
          • Re: Re: Re: Re: tomášek

            ahojky:-) jj taky se tesim :-) uz aby to bylo :-D doufam ze se na nas tesi aj tomas :-D ale to urco joo :-D
            • Re: Re: Re: Re: Re: tomášek

              :D no to nevim ale na tebe určitě!!! :))) už víš kdy to budeee???
  • jaky ma cislo dresu?

    Nevíte nekdo jsky ma cislo dresu? *3*
    • Re: jaky ma cislo dresu?

      no ve spartičce má tomášek 71 :-) dřív měl 17 a ještě kdysi předtim třeba 11 ale ted je to 71 a v repre ted nechal 71 kubovi tak ma 77 :-)
    • Re: jaky ma cislo dresu?

      Hele ty ho neznas *8* *8* *8* ma 71 jeste pred 2 rokama mel 17 kterou prenechal hlinkovi *8* *8*
  • láska

    Já ho tak miluju..... Je tak krásnej a tak úžasnej když ho vidim to je to nejkrásnější. Doufám že neodejde od nás ze Sparty jinak by to bylo to nejhorší co by se stalo! Já bych to bez něho nepřežila a myslim že víc holek *9* .............Je to nejkrásněšjší chlap na světě a moc ho miluju ! ! ! Je prostě dokonalej ! *14* *14*
  • tomas netik

    netík je nejlepší ale ton je lepší ale je 2
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *5* *5* *5*
  • ???

    for netik: proč sem dáváš fotky který tu už sou...myslim tu s toho super six..??...ech trochu nechápu
  • tomasek je nejlepsi

    nemate nekdo cislo na mobil tomase netika *1*
    • Re: tomasek je nejlepsi

      mám.... *7* *3*
      • Re: Re: tomasek je nejlepsi

        kde jsi vzala das my ho *1*
        • Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

          tady je : 721302471
          • Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

            TY PÍČO
            • Re: Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

              komu nadavas? vubec nerozumim o co se to tu snazis...a to cislo at tam dal kdokoli tak je to debil...
          • Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

            anushka: hej si na palici? proc jako tady verejne davas tomovo cislo? jesli je teda fak jho...jaky by to bylo tobe kdyby celej narod mel tvy tel number??? a to o sobe tvrdis ze ho mas rada ci co??? tak se nad tim laskave zamysli... *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

              ABYCH TO LASKAVĚ PRO VŠECHNY UVEDLA NA PRAVOU MÍRU, POSLEDNÍ PŘÍSPĚVEK CO SEM PSALA BYLO "no určitě" PAK NĚKDO PSAL MÍM JMÉNEM I TO ČÍSLO I VŠE OSTATNÍ!!! *16* *16* *16* *16*
          • Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

            je to fakt na tomaska jestli jo tak dekuji *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

              no jasne ze je sám mi ho dal jo a nnzc
        • Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

          no učitě ;)
    • Re: tomasek je nejlepsi

      myslis si ze by ti ho nekdo dal??? chudak tom jko i kdyz je telefonni maniak tak by urcite nebyl rad kdyby sici fanousci meli jho tel number *13* pockej si na nej u haly treba ti ho da *7*
  • tome si nejlepčí!!!!!!!!!

    Tome gratuluju k hatricku!!! gratuluju ke 2.místu!!!! a gratuluju k ocenění nejlepšího střelce super six!!! moc moc ti to přeju z celýho svýho srdce!!! hrozně moc si to zasloužíš!!!ps: miluju tě čim dál víc *14* a to sem mysela že už to víc nejde *14* seš pstě nejlepčí!!!!! *1*
    • Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

      no jo nejsi sama kdo ho milujeee *7* .......... *14* *14* *14*
      • Re: Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

        já vííímmm *3* nebooj *4* ale to ta radost...sem si nemohla pomoct to sem nenapsat *1*
        • Re: Re: Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

          no jo on jke prostě dokonalej.....je mě štve že s elibi tolik holkam!!! *16*
          • Re: Re: Re: Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

            tak to bud rada ze ja tady svou zarlivost neprojevuju *16* me to taky sere ale snazim se nedavat to n ajevo *13* ale uz si pomalu zvykam... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

              tak to ja si asi nezvyknu nikdy!!! a ještě když vidim fotku kde je s nim naka holka vyfocena!!!! no to uplne grrrrrr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit