Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Ortel

OSOBNOST 2.6.2016 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Ondřej Durica je slovák a skutečný protestsongový krylovský hrdina, zasloužil by za své písně to nejvyšší státní vyznamenání!!!!! Už nikdy více žádný hudební mainstream a americký konzum rappu a hip-hopu, nenávidím to a pohrdám tím, všude samé drogy, kdy marihuana a grafitty už rapperum nestačí, chtějí více, chtějí urážet, ponižovat a chtějí drogy, násilí a kriminalitu mladistvých, no jo tyto rádobygangsteři at si táhnou do Ameriky, kde mají zaručenou tu nejvyšší kriminalitu, sociální nejistoty jsou v Americe totiž na denním pořádku. Zlatá Evropa, líp je nám všem v Evropě!!! Bylo, je a vždy bude!!!!!

  • MartinDyntar

    Ale Ondřej Durica je mnohem lepší, miluji texty jeho písní, je to kvalitní a nedoceněný Krylovsky poctivý muzikant. Miluji jeho písně natolik že bez něj nemužu a nedokážu už vubec žít, je mnohem lepší než texty písní německých Die Toten Hosen, není komerční a není to mainstream, dali mě v životě hodně, ale bohužel ne vše. Nejsem pankáč, ale mnohem více intelektuál v krizi se svým přesvědčením a v krizi se svými hodnotami, který vysokým intelektem u lidí tolik pohrdá. Díky moc Ondřeji, žiju jen ted díky tobě a tvé hudbě, nebýt tebe se svým životem to asi už dávno skončím!!! Je to upřímné, při tvých písních mě srdce neskutečně žhne a hoří!!! Jsi pro mě nový Kryl Ondro, texty písní německých Die Toten Hosen jsem skutečně hodně přecenoval. Bohužel, nejsem vlastenec a nepíšu toto jako vlastenec, ale jako přesvědčený pacifista, to na tom nic nemění, který má snad vysoce demokratické cítění ve společnosti, tolik nedemokratické, ale bohužel jen kapitalistické. Americký konzum je opium našeho národa, a já ho hluboce nenávidím a pohrdám jím. MARTIN DYNTAR.

  • MartinDyntar

    Muzikant Ondřej Durica je pro mě skutečný Krylovský hrdina a muzikant par excelanc!!! Má neskutečně hluboce vážné a lyricky překrásné texty písní, je to pro mě novodobý Kryl, jen nezakázaný a necenzurovaný. Ale Durica je také nedoceněný, nikdo si neuvědomuje jeho vysokou lidskou hodnotu... Je ve svých textech písní dalece lepší než Tomáš Ortel, který na české poměry dnešního tolik laciného mainstreamového konzumu, který se nám dostává u nás a ze západu není vubec špatný. Raději navždy Tomáše Ortela a Ondřeje Duricu než nějaký dětinsky infantilně zábavný rapp a hip-hop ze západu a s ním jen příliv drog a kriminality mladistvých!! Kdo se má na to dívat?!!! Čmárejte si rádi pod vlivem marihuany graffity doma někde po zdi, nikdo na veřejných prostranstvích na ulicích na ty vaše hnusné laciné čmáranice není vubec zvědaví!! Vy malé děti...

  • MartinDyntar

    Prosím zustan mím domovem bez boju a válek, prosím zustan mím domovem!!!!!!! Česká rocková hymna.... krásný text písně!!

  • MartinDyntar

    Nemusím všechny jeho písně, ale Tomáš Ortel nemá špatné písně!! Některé písně jsou vemi zdařilé, fakt dobré!! Jsou vyjímečné na dobu plnou velice povrchního a tupého amerického konzumu těch lidí, pro které je peníze a zábava v jejich hodnotách a v jejich přesvěčení uplně vše!! Tomáš Ortel je přesvědčený vlastenec a má silné vlastenecké cítění, které čechum dnes už chybí. Na co jsou češi dnes hrdý když ne pak na naši vysokou politiku plnou podvádění jednoho druhým, plnou patologického lhaní, jak lží, tak právě i manipulace a korupce? Na co jsou češi právem hrdý v zemi, ve které už jim nic nepatří?!! Ptejme se sami sebe... Na americký šoubyznys?!!! Protože to jediné zbylo!! Ta hluboká špína a ta nemoc amerického kapitalismu!!

  • Martin Dyntar:asi máš pravdu.

  • MartinDyntar

    Předem neodsuzovat!!! Odkaz na knížní titul "Zlo" - "Věda o temných stránkách lidství" znamenité forenzní psycholožky Julie Shawové. Odsuzování není na místě, a pro ty co stejně druhý lidi odsuzují by si měli tuto knihu rozhodně dukladně přečíst, protože najdou v knize výstižné a dostatečné, přínosné, duležité a jinak nadčasové poučné vysvětlení. A teprve pak snáze pochopí!!!

  • MartinDyntar

    Neodsuzujte Tomáše Ortela za jeho minulost, navíc zase tak nemá uplně špatné texty písní jak si druhý lidi a média myslí!!! Tomáš Ortel v textech svých písní častěji upozornuje na sociální bezpráví a špínu ve vysoké politice!!! Má právo, i když je pro to častěji nepohodlný, svobodně vyjádřit svuj osobní názor na společenské a politické dění!!! Cenzura pro to není vubec na místě.

  • bullshit.martin dytnar will be ignore!

    • MartinDyntar

      Uživatel diskuse Obraz to ignorovat osobně muže, v tom mu nikdo samozřejmě nebrání!! Ale nevidím to jako řešení samotné diskuse!! Přes ignoranci cesta k diskusi skutečně nevede!!!

  • bullshit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit