Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Ortel

OSOBNOST 2.6.2016 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bullshit.

  • Bullshit.

  • MartinDyntar

    Sleduj události z domova, aby jsi měl přehled o tom co se děje ve společnosti a v politice. Tomáš Ortel narozdíl od tebe ten přehled o politice a sociálních tématech v textech svých písní totiž jednoznačně má a není k tomu lhostejný jako většina lidí, a stále lepší Tomáš Ortel než nějaký povrchní, laciný a zábavný pro americký konzum odvádějící jen naši pozornost od sociálních a politických problému, které neřešíme, protože v této době vlády pravicových stran myslíme a staráme se především už jen sami o sebe a ne o druhé lidí, jsme zvyklí myslet a starat se především jen sami o sebe, a to je mnohem větší zlo než jaké představuje Tomáš Ortel. Nemáš právo ho soudit aniž by jsi ho osobně blíže znal!!! Neschvaluji a nepodporuji rasismus, antisemitismus a neonacismus, ale každý má právo životní volby ke změně - ano každý má právo se osobně změnit!!! A pokud to uživateli diskuse osobností.cz Obrazu není jasné pak mu doporučuji k přečtení vynikající studii ZLA v lidech a v jejich osobnosti jako takového jak stojí v titulním názvu samotné knihy forenzní psycholožky Julia Shawové dokazující nám že nikdo není zcela bez viny a každý jsme v podstatě zlí (existuje proto mnoho policejních a soudních dukazu), proto je třeba více tolerance ve vztazích mezi lidmi a proto je třeba sobě samím a druhým lidem umět a dokázat odpouštět!!! Uživatel Obraz je na omylu a neví o čem píše ve vztahu k Ortelu!!!

  • ignorovat!

  • ignorovat!

  • nácek a druhořadý zpěvák,není to žádný paul mc cartney!

  • MartinDyntar

    Česká rocková scéna upadá v zapomění - už nemá co posluchačum nabídnout, platí tu bohužel heslo: prumysl pro prumysl, ne hudba pro samotné lidi. Jedině už Tomáš Ortel vedle Daniela Landy na české rockové hudební scéně nabýzí texty písní k osobnímu zamyšlení se nad konzumní společností a vysokou politikou narozdíl od mainstreamového konzumu typu českých kapel Kabát, Chinaski a o dalších nemluvě. Více tolerance k písním Ortelu a méně odsuzování Tomáše Ortela!!! Tomáš Ortel představuje menší zlo ve srovnání s většinovou Českou konzumní společností!!

  • MartinDyntar

    Nechte ho bít!!! Každý má právo se po letech změnit - jak zpívá Tomáš Ortel v písní "Zapomenout". Neonacismus neschvaluji, ale Tomáš Ortel již neonacista není, jen nedělá žádné kompromisy když otevřeně mluví do vysoké politiky a jejích dusledcích, jakým je bezbráví pro obyčejné pracovité lidi. Tomáš Ortel je nepohodlný jak pro média tak pro zkorumpované politiky samotné, co jen hrabou sami na sebe, nemyslí na druhé lidi a starají se jen sami o sebe - to je v politice typické - brát by jenom chtěli a profitovat na nás či z nás, s tím se nelze smířit. Poslechnětě si písně jako "Zapomenout", "Co se to Stalo", "Uspěchy a Pády" a "Muj Dum, Muj Hrad" a pochopíte texty písní Ortelu z jiného uhlu pohledu než jak o Ortelu předpojatě tvrdí média a navíc pochopíte že Tomás Ortel má velmi pusobivý hlas. Tomáši drž se, nejsi špatný člověk a nesmíš se bát a nechat se zastrašit typickou českou lhostejností k politice a ke společenským problémum od lidí bez kousky jejich národní hrdosti!!! Tomáši přesvědčili mě především druhý lidi že nejsi špatný člověk jak jsem si puvodně zcela mylně myslel. Za to se ti moc omlouvám, neměl jsem žádné právo tě soudit bez znalosti texty písní Ortelu. A očividně je neznají ani média samotná pracující na politickou zakázku. Ptám se odkdy je zakázané otevřeně říkat co si o vysoké politice a české společnosti otevřeně myslím?!!! Zamysleme se nad tím.

  • MartinDyntar

    Tomáš Ortel je jediný z českých hudebních interpretu, který má odvahu mluvit do vysoké české politiky a stal se tím nepohodlným, u lidí převládá většinový mainstream coby pro zábavný laciný, tupí a povrchní konzum, lidi se už totiž nezamyslí nad tím co se ve společnosti špatného děje, jen žerou, sedí a marní čas u TV a nakupují. Chtějí se jen příjemně bavit - To jediný. Tomáš Ortel není špatný člověk a nemá špatné texty písní, mnohdy je v nich dost životní pravdy, kterou nechceme už slyšet a kterou se obáváme slyšet. Co texty písní o lidském bezpráví?!!! Ty nikoho nezajímají?!!! Zamysleme se konečně nad sebou, já Tomáše Ortela raději už nesoudím - písně jako "Defenestrace", "Muj Dum, Muj Hrad", "Co se to Stalo", "Zapomenout", "Uspěchy a Pády" (osobně znám) a další jsou slyšet potřeba tomu komu není přece lhostejné společenské dění!!! A těch lidí je v Česku bohužel málo. A navíc Tomáš Ortel má skvělí hlas!!!. Tomáši pozdrav z dalekých Hořic pro tebe. Martin Dyntar.

  • MartinDyntar

    Nedej se Tomáši, komentuješ palčivé a častěji nepříjemné otázky či problémy našeho společenského a politického dění a v mnoha věcech máš pravdu, a tím jsi trnem v patě a trnem v oku bulvárním médiím, který si to přeberou vždy po svém jak se jim to hodí, a vysoce postaveným politikum, a za to si tě nesmírně vážím, znám některé tvé písně a mám je sám v oblibě - kupř. "Muj Dum, Muj Hrad", "Sviním" a "Hadr", "Zapomenout", "Co se to Stalo" a další... Tomáši máš krásný hlas, drž se, držím ti palce a hodně zdaru a uspěchu ve tvé hudební kariéře. Ti přeje Martin Dyntar

  • MartinDyntar

    Každý má právo se změnit v životě a komentovat společenské problémy a politické dění jak to dělá Tomáš Ortel, ačkoliv je tím vysoce nepohodlný pro politiky a média samotná. Není to špatný člověk, má odvahu říct co nechceme sami už slyšet narozdíl od většiny čechu. Pravda nebývá pro nikoho příjemná a Tomáš to dobře ví. Nikdo není skutečně bez viny za to co se děje ve společnosti!!! Uvědomte si to všichni laskavě dříve, ještě předtím než budete odsuzovat Tomáše Ortela za jeho neonacistickou minulost - každý má právo zvolit si své osobní přesvědčení a má právo změny!!!

  • MartinDyntar

    Je tak snadné druhé lidi soudit, soudit by chtěl druhé lidi každý, ale POCHOPIT, porozumět jim už nikdo!! Až budeme nejprve s to soudit sami SEBE, budeme s to lépe porozumět druhým lidem!! Bez toho mluvíme a jednáme pak pokrytecky!!! Tomáši nejsi špatný člověk, nesmíš se bát, mit obavy a strach a podřizovat se mu jak to činí bezmezně a slepě většina lidí ve společnosti a neptám se proč tomu tak je, vím jen s  jistotou že tomu bohužel tak je!! Zdraví tě MARTIN DYNTAR dočasně z Hořic!!

  • MartinDyntar

    Tomáši, jsi vedle Daniela Landy asi už ten jediný v Česku kdo má odvahu, skutečnou odvahu otevřeně říct co si o naší české společnosti a o politickém dění v Česku myslí!! Nepohodlný jsi pro média, která nejsou u nás tak zřejmě už plně nezávislá na politice jak by jsme si sami nejvíce přáli a jak by jsme sami potřebovali a v tom je ten problém. Jsi nepohodlný pro poslance a mainstreamový konzumně zábavný hudební prumysl v Česku, který nám produkuje neskutečné sr.... typu Kabát, Lucie, Tři Sestry, Visací Zámek... a češi jsou bohužel už zřejmě lhostejné a slepé mainstreamové ovce!!! Tomáši, mám rád tvé písně "Muj, Dum, Muj, Hrad" (moc krásně zaintonovaná písen) a "Falešný Svět" - protože je v textech těchto písní hodně životní pravdy!!! A pro ty kdo tě dnes nechápou a odsuzují (jako téhdy bohužel i já) at si nejdříve ze všeho poslechnou tvou písen "Zapomenout"!!! I já jsem tě Tomáši pokrytecky odsuzoval, protože jsem vubec neznal do hloubky některé tvé texty právě některých písní a je mě to dnes hluboce líto, Tomáši lituji toho, neměl jsem právo tě tak povrchně a unáhleně, ledabyle soudit!! Takže Tomáši promin mě!! Pozdrav z Hořic pro tebe o de mně, měj se krásně Tomáši a nenech se zmást slepými a tupími mainstreamovými českými ovcemi pod vlivem médií, které vede pak už bez FU....IS AMERICAN WORLD dnešní prolhaná, falešná Hollywoodská idiotská filmová produkce plná neskutečných lží, výmyslu a pohádek pro dospělé, nemluvě o špatném vlivu MTV apod..!!! (takže Rammstein "Amerika")

  • MartinDyntar

    Tomáš Ortel není špatný člověk!!, je spíše dnes nepohodlný pro média a pro vysokou politiku!! To si zapamatujme! Tomáš Ortel je totiž jediný z českých rockových zpěváku kdo má skutečnou a upřímnou odvahu komentovat naše sociální a politické problémy (této doby), a v mnoha věcech má Tomáš Ortel pravdu!! Protože ostatní typu Visací Zámek, Kabáti a další jsou neskutečné srač.. české hudební scény!! Je to výdobytek zábavného konzumního prumyslu české hudební scény, to není hudba pro obyčejné pracující lidi jakou dělá Tomáš Ortel, ale jen hudba opět jen pro hnusně a povrchně zábavný spotřební hudební prumysl!! Takže Tomáši nenech se zmást a zastrašit mediálním děním!!! At si média o Ortelu dál spekulují jak chtějí!! Stejně je to k ničemu!!

  • MartinDyntar

    Tomáši dlužím tobě a Ortelu pořádnou omluvu!! Takže tady je pro všechny! - ted budu krom toho hodně duvěrně osobní. Jsem psychicky zlomený člověk, jsem nejspíše morálně uplně na dně, nenechám se už nikdy více ,zlomit' těmito našemi typicky českými swinskými politiky a uředničkami jednající bez jakkékoliv cti a odvahy, co mají jen hubu plnou formalit a kecu o uřednické rutinně - to hluboce nenavidíme domnívám se nejspíše oba dva a zlomíme se na srdci a na duši raději sami!! Spravedlnosti pro všechny obyčejné lidi musí bít učiněno za dost!! Už nikdy více společenského bezpráví!! Politických zmetku a slepé uřednické poslušnosti už bylo dost!! A odpovědnost druhých lidí ve vysoké politice za lidské životy druhých lidí v Česku žádná!! To se musí změnit!! S omluvou a s obdivem k tobě s pozdravem MARTIN DYNTAR. Hořice.

  • MartinDyntar

    Tomáši zmýlil jsem se v tobě, neznal jsem dost dobře texty písní ortelu, nemám právo a nechci tě soudit, navíc některé texty písní Ortelu se mě líbí, protože jsou zaměřené proti dnešní konzumní společnosti a dobře komentují sociální a politické problémy naší doby. Jsou proti bezpráví, a to se mě na Ortelu skutečně líbí. Texty písní jakými jsou falešný svět nebo muj dum, muj hrad vnímám a cítím upřímně a pravdivě, ano otevřeně přiznávám jsou pravdivé. Tomáši vnímám že masová média texty písní Ortelu vubec nechápou, zkreslujou je a překrucujou je, protože jsi Tomáši nepohodlný pro dnešní častěji prolhané a zkorumpované vysoké politiky, proti kterým se Ortel obrací a politika samotná je pěkné swinstvo. Tomáši ocenuji tvou odvahu, ale otevřeně neschvaluji celou hudební tvorbu Ortelu a všechny tvé písně. Text písně mešita je plná pravdy, ačkoliv média a druhý lidi ji mužou považovat za xenofobní, také mám výhrady vuči islámu zvláště po shlédnutí sociálního dramatu pod názvem "Ein Augenblick Freiheit" z let 2OO8 plného návalu lidských citu a autenticity, takže Tomáši promin mě mé předešlé komentáře vuči tobě. Neschvaluji v žádném případě rasismus, ale v textu písně zapomenout ti dost dobře osobně rozumím o čem je řeč, také chci a toužím zapomenout své kritické a nepravdivé komentáře vuči tobě které jsem jsem psal. Tomáši nejsi špatný člověk a za některé texty písní Ortelu, které jsem tu výše jmenoval, zminoval si tě osobně vážím. Takže Tomáši z mé strany velká omluva a mé nedorozumění tobě samému, takže ještě jednou promin mě mé předešlé komentáře, ve kterých jsem tebe a Ortel neprávem kritizoval!

  • MartinDyntar
    Správně Tomáši, poNěmcit naši swinskou českou povahu poctive pracovitý jak včelička, ale k sobe navzájem sobecký a lhostejný swine. Je nás málo kteří si navzájem pomohou az tehdy když je nejhůře, ostatní a většina z nás tomu jen rada at už lhostejne nebo osobně bezmocne a bezradne přihlíží tomu že cesi jsou křížencem prasete a včeličky. To je národ který který křížencem swine a včely v minulosti byl, je, bude a zůstane!!! Stejne Čechům v Česku už nic nepatří, tahle země je rozkradena a zkorumpovana. Nevěřim v Česku nikomu a ničemu, ani ve spravedlivou Justici. Nezbývá než do kriminálu tam a zpět z kriminálu brzo zase do kriminálu!!! Ptám se ted vážně kde je v Česku dostupnost sociálního bydlení a reforma psychiatricke pece není ve vysoké politice už našim politikum a politickým stranám na pořadu dne - nejsou jejich prioritou.
  • MartinDyntar

    Taky Tomáši s některýma věcma ve společnosti ostře nesouhlasím, ale nedával bych to najevo tak pravičácky už extremisticky a fanaticky. Snažím se bít nepolitický a domnívám se že citlivě kritizovat s porozuměním stavu věcí ve společnosti je to nejtěžší nejen pro mě, ale i právě pro tebe. Proč se v textech písní kapela Ortel už raději v první řadě nezaměří na největší nešvár České společnosti - právě na domácí násilí i právě vzhledem k tomu že statisticky Česko patří ke špičce v celé EU v oficiálním počtu případu domácího násilí. A těch nenahlášených případu DN je ještě mnohem více. To je Tomáši totiž mnohem větším problémem než je politika samotná. Právě to by jsis měl v první řadě už uvědomit. Chceš bít na Čechy a na Česko nějakým, nevím jen kterým ,,plným právem" hrdý, fajn dobře, připomněl bych ti jen jediné - a to že by jsi neměl zapomínat na jednu věc - za prvé Čechum tady v Česku už téměř nic přeci ,,nepatří" a to se myslím už právě nikdy nezmění. V kapitalismu hold vítězí už nadnárodní korporace a tak pod.. a to víš jistě nejlíp sám. Není to však mými slovy nejlíp řečeno. Přiznávám bohužel. Za druhé Češi jsou pracovitý (jistě až moc!, to nepopírám), ale také jsou už pěkný a největší svin.!, kteří si už teprve vzájemně pomužou zpravydla až a jen téhdy když je nejhuře, a někdy ani bohužel už to ne. Události z domova (a média) jsou toho přece plné. To víš jistě sám. A to je v české povaze, a to se domnívám už hold nikdo osobně nezmění. Bohužel a ohledně tvé nenávisti a předsudkum, které rád xenofobně šíříš k migrantum a k islámu bych ti a Okamurovy z SPD a vubec už všem politickým příznivcum SPD vřele doporučil shlédnout film pod názvem "Ein Augenblick Freiheit", to je Tomáši s dokumentární přesnosti už totiž uplně jiný, zcela odlišný ,,autentický" pohled na migranty než kteří už prosazují pravičáci a republikáni jako ty a politická strana SPD a možná pak teprve poznáš že to jsou uplně stejný a normální lidi jako ,,ty" (jen uvozovky a velký otazník by měl bít za tím Tomáši) se stejnými ,,právy" a se stejnými problémy v životě. Nesoudím tě však Tomáši. Viděl jsem totiž pečlivě a pozorně až do samotného konce drama "American History X" ("Kult Hákového Kříže") a vím že za tvými problémy s neonacistickým (či s fašistickým) republikánským fanatismem jsou ve skutečnosti jen tvé hluboké osobní komplexy, už hluboký pocit tvé méněcenosti a možná i též rodinná tragédie, možná i též rozpad rodiny, což nevím, to bych se už jen dohadoval a to nechci. Takže tak.

  • MartinDyntar
    Správně Tomáši, správně příznivcům Ortelu. Politika je hnus a svinstvo. Jen tvrde se opřít do vysoké politiky a obzvláště do politiku samotných. Politika by se měla vždy dělat zdola, a ne shora, jenže vždy levicove. Nesouhlasím s krajne pravicovým extremismem, ale chápu širší souvislosti.
  • MartinDyntar
    Omlouvám se tu moc všem za své nevhodné a nemistne komentáře k Ortelu. Sam jsem poznal fanynku Ortelu a az pak jsem se přesvědčil že to ještě nejsou a nemusí bit zakonite špatný lidi!!! Prostě jsem se zmýlil, Promiňte me proto moc me komentáře k Ortelu, i když Ortel nemusím a neposlouchám rozhodne to není žádný mainstreamovy konzum. A to je velký plus... sice to nerad přiznávám ale je to tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit